Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
(05-01-2018, 00:43)Sianko napisał(a): Siemanko, co moze byc powodem powracajacego "Service" oleju po usunieciu co jakies 10 20 km sie pojawia spowrotem olej i filter zmieniam co 10-12tysiecy na 10w-40 liqui moly nie oszczedzam na waznych rzeczach macie jakies pomysly ?
Podłącz komputer i skasuj odpowiedni serwis. Masz kilka serwisów. Nie tylko serwis olejowy.

Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




Własnie w tym problem ze usuwalem wszystkie kompem i powraca znow nie mam bladego pojecia czemu
Odpowiedz
Sprawdź jak masz ustawione serwisy. Może masz jakiś krótki interwał ustawiony pomiędzy serwisami lub skasowałeś serwis a go nie zapisałeś? Ciężko powiedzieć.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Witam.

Zresetuj wszystkie serwisy i ustaw od nowa, w najgorszym wypadku masz uszkodzone zegary. Kiedyś w Seat-ach, nie koniecznie Alhambrach, zdarzało się, że zegary wariowały z interwałem "service", mimo że ktoś serwisował auto i tylko vas-em było to ustawiane/zerowane ale oficjalnie chyba nigdy nie stanęło na tym, że to wina sprzętu diagnostycznego tylko, że wina zegarów.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam koledzy. Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Czy są różnice między kształtem drzwi sharana z 2000r. a sharana z 2003r.
Sharan 1,9 TDI 130 KM 2003r. w planie 1,9 TDI BTB 150 KM Big Grin
Odpowiedz
Witam.

Drzwi, jako drzwi są chyba takie same, różnią się natomiast oczywiście tapicerką wewnętrzną i jej mocowaniem i listwami, klamkami zewnętrznymi. Jest gdzieś temat na forum o tym, poszukaj.

Pozdrawiam
Odpowiedz




Od 2000 do 2009 roku były te same. Te przedliftowe chyba nawet miały jakieś znikome różnice.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Cześć chciałbym kupić sharana (przedlift) i mam dwa małe pytania:
Co lepsze 1.9TDi 110km czy 2.0 + LPG?
I co do tego pierwszego - jak siądzie sprzęgło to można bez problemu wsadzić jednomas i nie będzie problemu?
Odpowiedz
kolego ja mam 110 km , sprzegło zmieniałem na jednomas valeo , zrobiłem już 45.000 i jest wszystko jak najbardziej oki , powiem ci że po zmianie z dwumasy nie zauważyłem zadnej różnicy w pracy silnika i ogólnie w jeżdzie , dieselek 110 km to naprawdę udany silnik
jak będziesz szukał to nie upieraj się czasem tylko na szarana , bo wiadomo że sharan , galaxy i alhambra to wszystko jeden h.j , w takich starych już autkach ważne tylko przy zakupie jaki stan
Odpowiedz
To super. Najbardziej mi się podoba z wyglądu Alhambra, ale nie będę po marce szukał jak mówisz. A po za tym to ten silnik ma turbinę ze zmienną fazą geometrii? Jak z jej awaryjnością?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,500 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,942 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 13,998 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości