Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ile jadą maksymalnie Sharany????
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tak żeby nie był OT to, moja ulubiona prędkość na drogach szybkiego ruchu i autostrady to 100-120km/hShy

(20-10-2014 10:12)Uciek napisał(a): [ -> ]A jak dla mnie jeśli nie wnosisz nic mądrego do tematu, i nie piszesz na temat to nie powinieneś w ogóle się odzywać. Kto, gdzie, i ile jechał, to jest jego prywatna sprawa. Pytanie jest proste, a odpowiedzi powinny być krótkie.
Czy chwalenie się publicznie że śmigasz 195km/h to jest dla Ciebie mądre??
Prywatna sprawa to by była jakbyś sobie po podwórku ta prędkością jeździł,a nie po publicznych drogach.

(20-10-2014 14:44)ARTUROO26 napisał(a): [ -> ]Bogos, albo solidarnie załóżmy blokady do 80km/h będzie bezpiecznie. Popadasz w skrajności.

Skrajnie to jesteś Ty ,ale nie odpowiedzialny.
U mnie jest 180km i blokada i na szczęście tak nie jeżdżę.
195km/h na jednopasmowej polskiej autostradzie to rozumiem że jest niczym lot pocisku RPG przez chodniki miasta o godzinie 16-ej ale dla przykładu u siebie ostatnio w weekend przy 160km/h to usuwałem się torpedom na prawy pas i dopiero od 180-190 mogłem wskoczyć na lewy.
BOGOS ja? Wybacz, ale my wszyscy w tym temacie jesteśmy skrajnie nieodpowiedzialni Big Grin. Tak w ogóle to nie wierzę, że ty nigdy 140 nie przekroczyles ;-)
Bogos chłopie co ty opowiadasz, jakie chwalenie się. Jest pytanie, jest odpowiedź. Jeżeli ten temat jest dla ciebie nie ciekawy, i jeszcze dodatkowo cię drażni, to go NIE CZYTAJ!
Panowie, dokończcie ten OFF TOP na PW, proszę.
Pany albo bedzie spokój albo zrobie pożadek. Nie bede wnikał co i jak i kto i dlaczego. Takie mamy tutaj zasady. Sprzeczka, kłótnia i karamy jak leci. A ja nie bede sie przygladal jak inni tylko zareaguje odpowiednio.
Wesol, a twój sharan ile poleci? Tongue
nie mialem tak mozliwosci by to sprawdzic jak tu czytam ze niektoryz bujaja tym autem chyba ze 10 km albo i wiecej. JA sie tak bujnalem do okolo 190km/h. Za tydzien moze ci napisze ile leci na maxa.
Moim 200 leciałem ale dużo czasu mu to zajęło Smile Do 180 lekko się buja.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie