Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Ile jadą maksymalnie Sharany????
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Nie wnikaj Wesol, bo wsiąkniesz.Big Grin
A propos autostrad, to w Niemczech też są ograniczenia...ale...Tongue
1...2...3...4...5...6...R...akieta i jest magiczne 200 km/h na zegarze.Big Grin
A ja mojego pogoniłem do 160 km/h i więcej nawet nie próbowałem. Do szybszej jazdy mam to drugie z podpisu, tam 200 pęka nie wiadomo kiedy, dlatego Galaxy się nie spieszy Wink
(16-10-2014 15:53)wesol napisał(a): [ -> ]wszystko to dziwne. Ci co maja 90 koni leca 200 i ci co maja 115 koni leca 200 i ci co maja 170 koni leca 200. Ale nie wnikam.


No jak dziwne?
Jak jeden dobry koń pobiegnie 60 to dwa dobre konie wcale nie 120 ale też 60...
Zatem 170 dobrych koni również pobiegnie 60...
Tyle, że więcej hałasu zrobią :-)
Logiczne Wink
(16-10-2014 20:29)skimir napisał(a): [ -> ]Jak jeden dobry koń pobiegnie 60 to dwa dobre konie wcale nie 120 ale też 60...

Genialny wywód! Big Grin
180km/h na czwartym biegu .
(19-10-2014 23:30)tommi napisał(a): [ -> ]180km/h na czwartym biegu .

OO!! To jak masz jeszcze 5-tke i 6-tke to te 300km\h powinien pojsc.

Jak dla mnie to ten temat powinien pojsc w kosz.Dawanie ludziom inpulsu popisywania, i probowania max pretkosci wcale nie jest zdrowe. Oby sie cos z tego nie wyklulo przykrego.Tym bardziej ze juz jeden przykalad jest na naszym forum. Pozdro
A jak dla mnie jeśli nie wnosisz nic mądrego do tematu, i nie piszesz na temat to nie powinieneś w ogóle się odzywać. Kto, gdzie, i ile jechał, to jest jego prywatna sprawa. Pytanie jest proste, a odpowiedzi powinny być krótkie.
Mój turlał się wg. GPSa coś koło 195 o ile dobrze pamiętam.
Bogos, albo solidarnie załóżmy blokady do 80km/h będzie bezpiecznie. Popadasz w skrajności.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie