Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nie działa wentylator nagrzewnicy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekaźnik dostaje napięcie na pin 30 z bezpiecznika 6. 87 wychodzi na horny. 86 idzie na kierownice. A 85 do wtyczki P7 pin 2 w BSI. Problem może leżeć w styku w kierownicy.
Masz elektr. uchylne tylne szyby?
Prawa szyba uchylana jest ręcznie, a lewa chyba na stałe. Przy dźwigni zmiany biegów nie ma żadnych przycisków od uchylnych szyb.
Ale masz przekaźnik na pozycji 11 ( obok przekaźnika od klaksonu przynajmniej tak zrozumiałem) a on jest od uchylnych szyb. Czyli jest prawdopodobieństwo ze siedzi instalacja fabryczna ( opcjonalna). Jeśli tak jest to powinna być kostka pod plastikiem obok lewarka i w prawym słupku ( bo rozumiem, ze masz nawiewy od klimy w podsufitce)
Przekaźniki 449 w tym miejscu są 2, prawy od klaksonu a ten lewy obok nie wiem od czego jest?
Przekaźniki 449 w tym miejscu są 2, prawy od klaksonu a ten lewy obok nie wiem od czego jest? Nawiewy w dachu są też.
Od roku 2002 na pozycji 10 mogą znajdować się dwa przekaźniki 404 (449) są to połówki normalnego rozmiaru wiec upchnięte są na jednej pozycji. Pierwszy (od lewej ) powinien być od klaksonu a drugi ( po prawej) od przełącznika temperatury dodatkowego ogrzewania. Pozycja 9 to przekaźnik numer 200 świateł do jazy w dzień ( opcjonalnie)
To jest galaxy 2004/05. U mnie ten prawy przekaźnik jest od klaksonu, a ten lewy w takim razie musi być od dogrzewacza, dogrzewacz jest na stanie i jest sprawny. Skoro po zmostkowaniu styków roboczych sygnał trąbi, to instalacja od przekaźnika do sygnałów jest sprawna. Błąd tkwi w w obwodzie sterującym przekaźnikiem, tylko teraz nie wiem od czego zacząć?
Sprawdź kable według rozpiski, do BSI i do kierownicy ( musisz zdjąć poduszkę )
Taśma pod kierownicą też może być walnięta?
Oczywiście, tyle, ze były by błędy w diagnostyce
Na temat błędów nic nie mogę powiedzieć, bo mój VCDS, który łączy się bez problemu z każdym sharanem, na tym galaxy nie robi wrażenia, w ogóle się z nim nie łączy.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie