Ocena wątku:
Klasyki i rarytasy na naszych drogach
23-06-2017, 14:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2017 14:54 przez PAMONIUSZ.)
Post: #48
RE: Klasyki i rarytasy na naszych drogach
MERCEDES by padł przez balerona... byl za dobry. W Polsce nazywano go "zemstą na mechanikach" Moim jeździłem ok 10 lat i w tym czasie zrobilem napraw moze za 2 tyś zł i niektórych nie musiałem. Sprzedałem bom głupi, bo mi sie znudził. Teraz żałuję. ponadprzeciętny komfort, precyzja prowadzenia, bezawaryjność. Fajne rozwiązania np. podgrzewanie do 50 stopni plynu do spryskiwaczy plynem chlodniczym. Swietne skrzynie automatyczne dla których przebieg pół bańki to nic. podobnie silniki.
ech.......


Załączone pliki Miniatury
   



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue




Wiadomości w tym wątku
RE: Klasyki i rarytasy na naszych drogach - PAMONIUSZ - 23-06-2017 14:49

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name