Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kod do klimatyzacji
#1
jak wejść w ustawienia autotestu klimatyzacji w seat Alhambra 2002 rok nie działa naciskanie eco+obieg
Odpowiedz




#2
było już na forum nie raz, nie ma takiej kombinacji w SGA i trzeba łączyć się przez kabel.
Odpowiedz
#3
kurde myślałem ze sie uda bez kabla dziś zaczął migać klimatronik a do vag dopiero w poniedziałek dostęp dzięki za odpowiedz chyba dal mu dzisiejszy upal w kość
Odpowiedz
#4
Pewnie silniczek od obiegu wewn/zewn sieje ten błąd. To dość częste jak juz zaczyna się kiepszczyc.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
da się z tym jeździć czy nie będzie działać klima jak powinna ?
Odpowiedz
#6
Działa wszystko poza tym sterowaniem obiegiem no i obieg z automatu ustawia się na wewn wiec będzie sauna w aucie na szybach.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#7
okaże się co będzie niby jak naciskam obieg to słychać jakby sie zmieniało chyba ze nie ma czynnika ale dobijany był około 2 miesiące temu tylko po dobiciu okropne kałuże były pod samochodem a teraz jak wyskoczył błąd kałuży brak wiec może coś zrypali przy dobijaniu bo wcześniej rok było ok

jest tez tak ze wczoraj dmuchalo zimne powietrze a po jakimś czasie zaczyna lecieć letnie wyłączę klimę i odpocznie i znowu zimne a za jakis czas znowu letnie
Odpowiedz
#8
Nie ma takiej opcji by dobić czynnik. To jest fizycznie niewykonalne. Czynnik się odciaga, robi proznie i wtedy zapodaje odpowiednią ilość. Tego raczej nie można skopac.
Podepnij kompa i sprawdź błędy w klimie
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#9
źle napisałem serwisowali cala klimę wiec chyba zrobili tak jak ma być chyba na tym się znają Big Grin chyba Big Grin. Jak pisałem jutro się okaże
Odpowiedz
#10
po podpięciu vag wyszło błąd czujnika ciśnienia jednak błąd sam się skasował i zniknął po podpięciu maszyny do klimatyzacji : ważne ze działa wygląda na jakaś chwilowa niedyspozycje a jak będzie to zobaczymy
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czujnik temperatury klimatyzacji Sali92 0 877 22-07-2020, 19:33
Ostatni post: Sali92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości