Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jadymy na WAKACJE!
#21
No tak, 4. Krajalnica też się zmieściła Big Grin
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz




#22
Jeszcze nadmuchany ponton, żeby tylko teściowa nie weszła...
Odpowiedz
#23
(23-08-2016, 15:59)Czerwony napisał(a): Jeszcze nadmuchany ponton, żeby tylko teściowa nie weszła...

A ja odwrotnie właśnie drukarka i kilka innych rzeczy zostało aby Teściowa pojechała Big Grin
Odpowiedz
#24
Ja jak jechałem dawniej na Węgry to też załadowany po sam sufit.Wózek dzieciecy (nie spacerówke ) też brałem.Teraz jak wózka nie biorę to jest trochę luzniej,tylko że mi duzo miejsca zajmuje namiot bo 3 duże wory,bo mam namiot willowy lubawę.A teraz namioty robią zupełnie inne co tyle miejsca nie zajmują.Dla chcącego nic trudnego,na tym weekendzie byliśmy z żoną na Słowacji na Zlocie motocyklowym,na 3 dni i jakoś sie zabraliśmy Big Grin cięzko było ale dalismy radę.Dwie osoby namiot,spiwory,ciuchy na przebranie,browary i inne pierdoły,i to wszystko zapakowane w kufry i sakwy i się jechało.Big Grin Tongue
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
#25
(23-08-2016, 16:39)bialekmleko napisał(a):
(23-08-2016, 15:59)Czerwony napisał(a): Jeszcze nadmuchany ponton, żeby tylko teściowa nie weszła...

A ja odwrotnie właśnie drukarka i kilka innych rzeczy zostało aby Teściowa pojechała Big Grin

Zrezygnowałeś z DRUKARKI na wyjazd wakacyjny? I to dla teściowej? Co za poświęcenie! Zięć dziesięciolecia! Big Grin
Odpowiedz
#26
Wiesz Teściowa jest u nas 2 tydzień i jest w porządku Big Grin
Ale to fakt znaleźć taką Teściową to trudno Big Grin
Odpowiedz




#27
U mnie sezon letni się zakończył więc pora na jakiś urlop. Zastanawiamy się nad wyjazdem gdzieś w góry. Jesienią nie byliśmy jeszcze - warto? Czy lepiej poczekać do zimy?
Odpowiedz
#28
(08-10-2016, 10:49)kriss napisał(a): U mnie sezon letni się zakończył więc pora na jakiś urlop. Zastanawiamy się nad wyjazdem gdzieś w góry. Jesienią nie byliśmy jeszcze - warto? Czy lepiej poczekać do zimy?

Odpowiem słowami piosenki ,,jesienią góry są najszczersze"
https://www.youtube.com/watch?v=NCdFnqzZX0I
Odpowiedz
#29
(08-10-2016, 10:49)kriss napisał(a): U mnie sezon letni się zakończył więc pora na jakiś urlop. Zastanawiamy się nad wyjazdem gdzieś w góry. Jesienią nie byliśmy jeszcze - warto? Czy lepiej poczekać do zimy?

Beskid Śląski i Żywiecki polecam.
Szlak na Baranią Górę - źródła Wisły. Pięknie!
Odpowiedz
#30
No beskidy są piękne Big Grin nie ma jak Sądecki i okolice Piwnicznej czy ŁomnicyBig Grin
A w Żywieckim to trasa z Węgierskiej Górki na Żabnicę i dalej Big Grin
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacje nad Polskim morzem. Miejscówki godne polecenia? marqs85 16 4,710 11-07-2017, 22:48
Ostatni post: szybki83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości