Ocena wątku:
podmiana licznika z alhambry
22-04-2016, 17:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 17:26 przez xspeed99.)
Post: #1
podmiana licznika z alhambry
Witam ...

czy do sharana mozna włozyć licznik z alhambry
sharan nie ma komputera i tempomatu...

alhambra ma ....

bedzie to działac ??

podswietlenie jak zmienic ??


Czy kazdy sharan alhambra ma instalacje do el szyb na tyle ??

chodzi mi o drzwi i o uchylne...


jesli miałbym wszytskie elementty (przełaczniki,silniczki to wystarczył by tylko wpiac?? po czym to poznac ?? Smile
Reklama

25-04-2016, 21:12
Post: #2
RE: podmiana licznika z alhambry
zaczałem troche doposazać sharana Smile

dostał dziś tempomat i komputer z seata ...

fakt ze w moim jest ori instalacja....

licznik ozył, komputer daje sie przelaczac....

tempomat aktywuje w tygodniu... (wystarczy tylko załozyc manetke i aktywowac ?? )

za radiem znalazlem czarna kostke... domyslam sie ze jest to od elektrycznych szyb na tyle...

gdzie szukac kostki od modulu komfortu ?? pod siedzeniem kierowcy nie rzuciło mi sie w oczy...
27-04-2016, 21:04
Post: #3
RE: podmiana licznika z alhambry
Jeżeli masz model po 98 roku, to skrzynka bezpiecznikowa (a właściwie jej wnętrze) pełni funkcję modułu komfortu.



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
27-04-2016, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2016 22:04 przez xspeed99.)
Post: #4
RE: podmiana licznika z alhambry
sharan jest 98 jakos z polowy roku a dawca seat z 96...

byc moze tu tkwi problem z kontrolka poduszek...

Moze licznik mimo zgodnosci numerow powinien byc po 98 roku...

dzis cudowałem z tym licznikiem i znalazłem roznice ze czerwona wtyczka w seacie ma zajety pin 5i 6 natomiast w sharanie tylko 6... (zamieniłem na 5 ale nic to nie dało)

Sa gdzies rozpiski tej kostki przed i po 98 roku ??


Jak zamienie liczniki spowrotem to poduszka gasnie odrazu tak jak powinno byc...

jeszcze chodzi mi po glowie podmiana samej czesci licznka z mafa (ale jak rozbiore zobacze czy to wykonalne)




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wskazówki licznika. Manyak 11 4,883 05-10-2015 19:30
Ostatni post: Manyak
  Ma ktos instrukcje po polsku do alhambry > alhambra111 3 3,327 25-03-2011 08:32
Ostatni post: sharanista

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name