Ocena wątku:
Czy wartości są poprawne ?
21-04-2016, 21:51
Post: #1
Czy wartości są poprawne ?
Witajcie.

Mam małe pytanie, czy wartości pokazane na screenie są poprawne dla biegu jałowego ??? Mam problem z przeładowaniem turbo na nowej turbinie z gruchą ( mechanik jej nie ustawił i ustawiam sam ) .

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
Reklama

21-04-2016, 22:26
Post: #2
RE: Czy wartości są poprawne ?
Tak są ale co można wywnioskować po takim zapisie? Pomyśl chwile- przeładowania masz na jałowym czy na obciążeniu?
Skoro wydałem około 3000 zł za nową turbine do btb i coś jest nie tak to wypadałoby złożyć reklamacje. Nowa turbina powinna mieć ustawiona i gruche i śrubę stop juz oryginalnie przez producenta.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
21-04-2016, 22:49
Post: #3
RE: Czy wartości są poprawne ?
Jak robił to profesjonalny zakład to tak,ja jak kupiona gdzies przy okazji to moze byc rozregulowania. I kolega sam próbuje ustawić.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
21-04-2016, 22:51
Post: #4
RE: Czy wartości są poprawne ?
Ale co robił skoro turbo nowe to nic tam nie masz grzebać. Wszystko jest już ustawione w fabryce.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
21-04-2016, 22:58
Post: #5
RE: Czy wartości są poprawne ?
(21-04-2016 22:26)wesol napisał(a):  Tak są ale co można wywnioskować po takim zapisie? Pomyśl chwile- przeładowania masz na jałowym czy na obciążeniu?
Skoro wydałem około 3000 zł za nową turbine do btb i coś jest nie tak to wypadałoby złożyć reklamacje. Nowa turbina powinna mieć ustawiona i gruche i śrubę stop juz oryginalnie przez producenta.

Przeładowanie jest podczas jazdy przy 70mph, to nie jest btb a auy, jak go kupiłem i zakładałem konto to myślałem że btb i jeszcze nie zmieniłem w profilu Wink sztanga turbo nie była ustawiana i teraz się zastanawiam jak ją ustawić bo wiem co i jak tylko nie wiem ile max ma turbo pompować Smile Dodam że to anglik bo tu mieszkam a turbinka była zakładana w polskim warsztacie. Grucha była nówka sztuka nie ruszana tą śrubą od regulacji i dla tego myślę że jest źle ustawiona bo z tego co czytałem w necie to na śrubie powinno być 8 zwoi od strony gruchy i akurat tyle nie było :/
21-04-2016, 23:11
Post: #6
RE: Czy wartości są poprawne ?
Turbo ma pompowac tyle ile zadaje komputer. Tej gruchy nie ustawia się na jakieś liczby zwojów gwintu. Turbo nowe powinno mieć gruchy nowa założona fabrycznie i zaplombowana.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adaptacja (kanał 05 w silniku) - jakie wartości ORI? Silnik ASZ meon 0 1,115 27-06-2017 18:52
Ostatni post: meon

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name