Ankieta: Jaki silnik
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Asz
58.82%
10 58.82%
Auy
41.18%
7 41.18%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór AUY czy ASZ??
#71


(03-05-2016, 22:14)wesol napisał(a): Po co w takim razie zakładać turbo asz czy arl jak można wyciskac takie moce.
Nic nie pisałem że było wymienione turbo.
Odpowiedz




#72
i to mnie wlasnie martwi. Auta coraz starsze i casy tdi PD juz mijają a jak tunerzy wczesniej robili bezpieczne 135 koni z takiej 115stki tak widze ze dzisiaj juz z tego motoru to krzesaja po 150 koni. Owszem moge ci nawet mape zalatwic z takimi dawkami ustawionymi w takim silniku pod 160 koni tylko potem nie pisz nigdzie na necie ze to odemnie jest bo nie chce potem slyszec ze patałąch to byl ze takie wartosci poustawial w sofcie. Tunerowi to bez roznicy czy wklepie 60 mg czy 70 mg czy doladowanie ustwi na 2300 mbar czy 2500 mbar. Problem bedzei mial tylko wlasciciel auta.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#73
Tak,wszysto sie zgadza. Ja mialem tylko na mysli ze auy czy tez bvk lataja na wirusach ponad 130 hp i te wirusy moga byc dobrze zrobione albo dø bani.Gdyby nawet tak bylo jak mowisz ze jest podlane z dolu to i dwumas dostaje baty jak nic a mimo wszysto nic sie z tym sprzeglem nie dzieje. Nadal twierdze ze te dwumasy od 115 konnych sga sa o duzo mniej awaryjne niz te od ASZ. Nie wiem jak jest w BTB bo malo tych aut takze trudno wrozyc ,ale te dwumasy od ASZ to jest konstrukcyjny niewypal i nikt mnie nie przekona ze tak nie jest. .To nie przypadek ani wypadek ze na 4 asz trzy z nich klekocze a jeden ok.[/code]
Odpowiedz
#74
Tyle ze jednak asz dysponuje większym niutonem z dołu a auy to większość latało w serii i czasami ktoś zawirusuje dopiero auto po 10 latach.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#75
święte słowa wesol, na prawde szacun bracie
Odpowiedz
#76
Oczewiscie trafia się i taki dwumas co siada po paru miechach a niby ten najmocniejszy z asz/btb.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#77
(04-05-2016, 10:09)wesol napisał(a): Tyle ze jednak asz dysponuje większym niutonem z dołu a auy to większość latało w serii i czasami ktoś zawirusuje dopiero auto po 10 latach.
Malo przekonujace
Jesli chodzi o ten bvk to gosc kupil w 2008 (nowe z de) i od razu go zawirusowal .auto z 08-09(fakta)

(04-05-2016, 10:12)koles3 napisał(a): święte słowa wesol, na prawde szacun bracie
Jakis przyklad od siebie moze ?????

Odpowiedz
#78
Generalnie wszelkie fora mówią ze dwumas od btb sharana jest najmocniejszy. Także to nie jakiś mój wymysł czy coś w tym stylu. Z tym ze nie można się spodziewać ze jest dwa razy Mo niej szybko i ze wytrzyma nie 160 tys km a 300. Zresztą pisałem że miałem u siebie taki zestaw tez założony juz w DE ale zrobiłem jakieś 10 startów z kreski i 160 koni zabiło ten wspaniały dwumas. Tu nie ma co delibelowac bo żadna gwarancja tu nic nie pomoże. A sam osobiście chciałbym by ktoś dawał gwarancję na takie podzespoły na 100 tys km. Zauważcie ze producent w nowym aucie daje gwary na auto na tylko 2 lata i tu nie ma ze na wszystko. Są pewne wykluczenia. Chciałbym żeby ktoś dał 100 tys gwary na sworznie łączniki itd.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#79
Wesol. Jeśli chodzi jeszcze o te dwumasy i różnice w ich wytrzymałościach. Jak to ma sie rozumiec że : do asz niby ma byc mocniejszy dwumas niz do auy ale niuton mają taki sam czyli 310Nm. Czyli generalnie dwumas od auy mozna załupić do asz nie?? chyba że konstrukcyjnie się różnią. próbował już może ktoś?? znasz takie przypadki?? Undecided
Odpowiedz
#80
Z tym niutonem to trochę dziwna sprawa, bo wszystkie 1.9 (AUY, ASZ i BTB) w tabelkach mają wpisane po 310NM, między AUY a BTB to już jest różnica jeśli chodzi o moc, papier podaje 35KM.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości