Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puchnie turbo
#1
Mógłby mi ktos wytlumaczyc co oznacza takie zjawisko stwierdził to jeden gość w moim auy z turbina asz i po zmianie softu ale z logow wynika ze cos zle zrobione.
Odpowiedz




#2
Kolejny znachor. Co za jakieś wymysły. Zapodaj logi to może wywnioskujemy. I log z temperatury powietrza z map sensora i log doładowania.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#3
Ktory to blok czujnika temp map sensora na raz logowac temp i turbine? Jutro zrobie i wrzuce gość od programu powiedział ze jeszcze jedna próbę zrobi jak nie bedzie dobrze oddaje kase i wgrywa serie.
A [automat-usunięto wulgaryzm] niech oddaje jak nie dokonczy swojego dziela ale jak odda pier...... jade tam gdzie od razu hamują. 700zl mi powiedzieli w http://cp-tuning.pl/kontakt/
Odpowiedz
#4
blok 007 z tego co kojarzę razem z turbem robić????
Odpowiedz
#5
http://vaglog.pl/log_251837.html
http://vaglog.pl/log_251836.html
http://vaglog.pl/log_251838.html
Odpowiedz
#6
Powiem Ci tak: dawka po pedale gazu ustawiona na 170-180 koni nie wiem po co za to dawka po przepływomierzu nie ruszona. Powietrza z dołu ustawione bardzo dużo nawet tu gdzie turbo zaczyna się budzić co może skutkować tym ze niepotrzebnie dowala dwumas i jak widać może chyba tez powodować ten chwilowy overbost. Za to w górnych rejestrach doładowanie zaledwie lizniete. Zero rozumu. A powietrze w dolocie się wcale nie grzeje.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#7
Witam byłem dziś w kanale i faktycznie geometria troszku się wieszała odkręciłem wydech wlałem cx skierowałem aplikatorem na geometrie na drucie 6mm podkładkę przyspawałem 8mm i dawaj na cięgiełko gdzie założona jest sztanga oczywiście gruszę zdjąłem wystarczyło 4x ruszyć i już płynie zaczęła pracować ale na mimo wszystko ok 100razy nią machnąłem. Dziś już logów nie chciało się mi robić może jutro albo pojadę już do tego kolesia żeby mi to co ma zrobić zrobił i zobaczymy. panie Pawle (Wesol) czy ja mógłbym prosić o pana logi na pw z tą turbiną jak była w szariku u pana po programie? zaraz wyloguję u niego i zobaczę co on tam zmienił wydrukuję sobie wszystkie moje logi i odrazu porównam. czy w programie jak dmuchnie 1.4 przy załóżmy 1900 obrotów to ma trzymać tyle do tych 3400 czy płynnie niwelować czy niwelować dopiero po 3400 obrotów. Jak pan może proszę o podpowiedź żeby mnie gość nie czarował czasem tylko żebym go skasował w razie czego i podziękował. a i jaka powinna być dobra dawka chciałbym te ok 160 koni mieć. za hamowanie u nas biorą ok 150zł jak spodoba się mi jego poprawa to go zhamuje jak nie to pojadę do tych cp-tuning 50km odemnie.
Odpowiedz
#8
dawka dawka ale jeszcze liczy sie czas podania paliwa. Zwrocilem tylko uage ze rozbiac to z glową to powinno sie dac wieksza dawke troszke i czas wydluzyc. A on tu zapodal dawke mega duza ktorą nawet jakby ustawil na 80 mg to nic to nie zmieni bo nie przybedzie ani pol konia. Ja ci dobrze radze, podziekuj temu panu i jedz do dobrego tunera. Samo chipsowanie auta z wieksza turbina tez zazwyczaj jest troszke drozsze jak serii ale z taka suszarka od ASZ nie powinno u dobrego tunera to robic wielkiej roznicy i cena powinna byc taka sama. TO nie jakas wielka wydumka by zaraz taki soft trwal dwa dni. Powiem ci tak moze: RObert mi ogarnial soft na ta suszare co masz ode mnie jakąs godzine plus hamowanie auta ze 10 razy i male popraweczki i wgrywania softu co dalo lacznie 2 godziny. Soft juz na BIG turbo to trwał juz 4-5 godzin. Wiec jak ktos ci robi to w 15 minut to ziom nie ma pojecia co robi. Podnosi co popadnie byle wiecej i tyle w temacie.
Takie popsikanie i rozruszanie moze nie pomóc na dlugo.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#9
wiem że może nie pomóc ale chociaż mi nie będzie ściemniał że geometria się zacina i przeładowuje. To nie problem na wiosnę wyciągnę najwyżej i wyczyszczę. nie wiesz kogo mógłbyś polecić tu w okolicach Podkarpacia. Mam też w planie z dziećmi lecieć nad morze w czerwcu może tam by mi ten gość co tobie kolego robił zrobił tylko jak coś będzie nie halo to już na poprawę nad morze nie pojadę. Ile o kasuje???
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieksze turbo- są chętni? wesol 6 2,125 16-02-2016, 00:20
Ostatni post: wesol
  K2 kierowców dwóch TVN TURBO DuczekiOsia 5 4,107 09-09-2015, 15:17
Ostatni post: dudek20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości