Ocena wątku:
Progi
01-02-2016, 23:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2016 23:31 przez andrew7800.)
Post: #11
RE: Progi
To nie laminaty. Widzisz te zaślepki na zdjęciu. To są oryginalne progi do Galaxy. Do kompletu była jeszcze dokładka zderzaka przedniego. Jeśli się nie mylę to nazywano Projekt Wolf.
Artur to takie same jak Twoje. Jak będziesz miał chwilkę to zerknij co od spodu pisze na tych progach.
https://goo.gl/photos/kNZ1FAMyRtbHBJkx8



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Reklama

01-02-2016, 23:39
Post: #12
RE: Progi
Ma ktos takie albo podobne na sprzedaz? Nie koniecznie oryginalne byle nie byly krzykliwe - te mi sie podobaja Smile



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
02-02-2016, 00:22
Post: #13
RE: Progi
Ja będę zakładał progi z popolifta do mojego polifta. Wszystko leży i czeka, ale u mnie jest cały czas za zimno. Kupiłem wszystko, co w etce jest zaznaczone i przyszły mi blaszki, wkręty do nich i blachowkręty. Do tego jest taśma dwustronna. Ale jak to się montuje to szczerze nie wiem, bo nie znalazłem żadnych fotek, jak to jest orygnalnie założone.
02-02-2016, 12:08
Post: #14
RE: Progi
(01-02-2016 22:55)Gostas napisał(a):  Bardzo chętnie bym takie kupił, bardzo ładne i mniej krzykliwe niż rury, a przede wszystkim zakryłyby pokrzywione ranty od podnośnika podkładanego w złe miejsce Big Grin
Ja moje nakładki właśnie tego samego powodu kupiłem, nadarzyła się okazja i nawet się nie zastanawiałem. Jeżeli te progi widoczne na Galaxy są identyczne do tych moich, to już się cieszę bo w kolorze nadwozia wyglądają super Smile

@Gostas, napisz ogłoszenie w dziale Szukam/Kupię, a jeszcze lepiej to daj sobie do podpisu linka tej fotki z info że chcesz takie same kupić. Handlarz zobaczy i będzie wiedział że szukasz progów Idea

ps. w załączniku fotka dla Ciebie do podpisu, gdybyś chciał tak zrobić jak napisałem Wink
Wystarczy skopiować link i wrzucić do sygnaturki:
Kod:
[url=http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=4169]Szukam/Kupię: progi do SGA[/url]


Załączone pliki Miniatury
   
02-02-2016, 13:00
Post: #15
RE: Progi
Ja bym raczej odradzał montowania orurowania i innych nakładek na progi.
Nie dość, że trzeba progi dziurawić, to jeszcze będzie miał gdzie się gromadzić syf z solą, które swoje w ukryciu nakładek zrobi.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Progi + daszek (blenda) [Mk.1] nostra 15 12,142 03-03-2013 22:31
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name