Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smarowanie narzędzi pneumatycznych
#1
Witajcie. Z racji mojego hobby potrzebuję szlifierki oscylacyjnej, czasami klucza pneumatycznego. Z racji potrzeby ich smarowania, zakupiłem naolejacz - o taki http://skleptechniczny.pl/naolejacz-smar...p4335.html
W zestawie do klucza pneumatycznego była taka mała bańka, ale bryzgało i ciekło z tego z każdej strony i do tego ciężko się napełniało. Po odkręceniu jednego koła ręce miałem z oleju a w pomieszczeniu nie mogłem już lakierować dopóki oleju nie zmyłem Sad Nowy naolejacz za to pochłania cały pojemnik oleju ekspresowo, powoduje to, że aż wyskakuje mi wąż z szybkozłączki przy szlifierce. Teoretycznie jest tam regulacja, ale praktycznie nic nie dała. Z tego co się orientuję, to powinna lecieć mgła olejowa, a nie rzeka.
Co mogę zastosować żeby narzędzia były odpowiednio smarowane oraz żeby normalnie możnabyło nimi pracować, a nie jak do tej pory Tongue Najlepiej jakby było to dosyć poręczne rozwiązanie, bo często przestawiam sprężarkę, ale większe elementy ewentualnie sobie na jakimś uchwycie przymocuję. Taka maszyna znacznie przyspiesza przygotowanie elementu do lakierowania, ręcznie już mi się nie chce wszystkiego robić i przy okazji tracić czas Rolleyes
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
Smarowanie narzędzi pneumatycznych - przez Scrappy - 10-01-2016, 20:21

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kompresor olejowy - jaki kupić + przygotowanie powietrza dla narzędzi pneumatycznych spraktor 22 9,471 22-12-2014, 04:39
Ostatni post: HELLOWEEN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości