Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki polecacie zestaw głośnomówiący do auta
#11
Witam osobiście używam nokia ck-600 w sharanie ,używałem również parotta ck3100 też się dobrze sprawuje.Nokia ma więcej ustawień wejście muzyczne(mp3 przez telefon) duży kolorowy wyświetlacz.Parrot ma fajne komunikaty głosowe (aktualizacja banalnie prosta przez bloototh) .
Odpowiedz




#12
U siebie robiłem aktualizację pod bt i działa super - w końcu jest miejsce na telefon. Słuchawki bluetooth są ok tylko nie pamietam już ile ich zgubilem, można pomyśleć o glosniczku bt np. nokii
sharan 1.9 tdi 2004r.
mercedes c sport coupe 2.2cdi last edition
Odpowiedz
#13
Ja nabyłem sobie radio alpine ute-72bt.
W zestawie mikrofon z dosyć długim kablem. Ogólnie działa calkiem nieźle. Na ekranie radia wyświetla się kto dzwoni, można radiem obsługiwać podstawowe funkcje telefonu (oddzwanianie, książka telefoniczna).
--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Odpowiedz
#14
Ja kupiłem ostatnio sobie zestaw słuchawkowy, długo szukałem bo chciałem coś dobrego. Tutaj można poczytać jak wybrać dobry sprzęt, może się komuć przyda wpis.
Odpowiedz
#15
Kupiłem analogiczne pudełeczko do tej Nokii proponowanej kilka postów powyżej, bo zdarza mi się przesiadać do różnych samochodów firmowych. Mam wtedy wszystko jak w swoim samochodzie.

Mój to Blaupunkt bt df 112 i jest ładowany przez złącze micro-usb - wystarczy ta sama ładowarka, co do telefonu (tak w ogóle, to na jednym ładowaniu pracuje wieki). Wybrałem go, bo podobno ma możliwość połączenia dwóch telefonów jednocześnie, ale coś mi w tym zakresie nie wychodziło i na razie dałem spokój.
Odpowiedz
#16
W mojej Alhambrze był już Parrot CK3100. Niby działa, ale nie do końca (np to zestaw decyduje czy będzie wybieranie głosowe czy nie) no i po podłączeniu nie wyświetlają się informacje z radia na wyświetlaczu komputera. Nie bardzo się go da też zaktualizować do najnowszego firmware`u bo pod koniec wywala błąd.

Nie licz też na importera Amervox bo jeśli u nich nic nie kupisz, nie odpowiedzą na żadne pytanie (nawet jeśli chcesz się upewnić, bo nowy zestaw chcesz kupić komuś na prezent).

Ogólnie: jeśli jest za darmo albo w pakiecie z autem - można używać. Jeśli chciałby ktoś wydać na to żywą gotówkę - nie polecam ze względu na zerowy support importera i nie do końca jasne zachowanie urządzenia
Odpowiedz




#17
Mam 3 takie zestawy, jeden miałem w sharanie z belgii, jeden kupiłem na allegro do drugiego auta a trzeci też był w aucie sprowadzonym ( przekładałem do następnego). We wszystkich zmieniłem soft na polski, nie było problemu z kontaktem, chociaż o cuda nie pytałem, miałem problem z aktualizacją. BT się rozłączał, ze względu na brak autoryzacji przy połączeniu, jak klikniesz aktualizuj to w momencie laptop pyta o pozwolenie na połączenie, pod win 7 masz to okno schowane ( najczęściej) i stąd wywala błąd.
Osobiście i to nie tylko moja opinia, lepszego i prostszego w montażu zestawu nie widziałem, jak masz przejściówkę to wpinasz między radio i jedyne co podłączasz to mikrofon. Czysty dźwięk, wybieranie głosowe. Jakbym miał dać za niego 500zł, jak wołają w serwisach, to pewnie bym odpuścił, ale że używki są po 200 a montaż to przyjemność, to innego bym nie kupił.
Minus taki, że przez nieuwagę można urwać przycisk słuchawki, trzeba kleić bo obudowy nie kupisz a jedynie cały wyświetlacz.
Reasumując, sądzę, że nie do końca wiesz jak go używać, stąd problemy. To, że nie masz info na fisie, to pewnie ktoś w kostkach mieszał i tyle. Zmienisz język, przeczytasz instrukcję i będzie okSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#18
To że przez pierwsze 20-30 sekund słychać mnie jakbym był w tunelu to chyba nie jest kwestią umiejętności obsługi. Inna sprawa: ustawiłem jedno słowo kluczowe do wybierania głosowego i podczas rozmów na różne tematy nie używając tego słowa, nagle załącza się zestaw. Gdy chcę ja zadzwonić to po wypowiedzeniu słowa raz się załącza a raz nie.
A pytanie moje typowo techniczne też nie jest z kategorii cudów.
Język próbowałem zmienić, ale udało się tylko na angielski (z niemieckiego). Z tym Bluetoothem jeszcze pokombinuję, być może jest to kwestia tego okienka którego nie ma (ale wiem o co chodzi). Dzięki za sugestię - odwdzięczyłem się klikiem w THANKS
Widziałem różne cuda i różne firmy. Rzadko kiedy czegoś nie polecam.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zestaw głośnomówiący Sharan I 2005 polift maciejszypulski 6 2,683 21-12-2019, 01:01
Ostatni post: matade11
  orginalny zestaw głośnomówiacy w Sharan mariusz3511 3 2,575 04-12-2016, 23:04
Ostatni post: mariusz3511
  Jaki Emulator zmieniarki? Jak łączyć smartfon? Fura 4 4,348 05-06-2015, 16:36
Ostatni post: jackol
  fabryczny zestaw głosnomówiący sharan +radio gamma bercik350 8 9,100 01-05-2013, 16:59
Ostatni post: maryoushek
  Po podłączeniu radia przestały działac kieruni przy zamykaniu auta. Tobi6 5 3,989 30-07-2012, 11:00
Ostatni post: Tobi6
Lightbulb Mini ISO Zielony - Sterowanie z kierownicy, zestaw Telefon daneczek76 0 8,102 08-02-2012, 10:43
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości