Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
program
#1
witam wszystkich jestem tu nowy i chciałbym uzyskac informacjie mam kabel vag-k-can commander full i jaki program musze sciagnac zeby sprawdzic w moim szaraniku kont synchronizacji walka rozrzadu bo muj szaranik rano pali troche gorzej




#2
generalnie to slaby kabel do diagnostyki to sprzeto do czego innego ale smiaga z vw tool
Temat tez powinien byc w dziale diagnostycznym.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
#3
witam kolege jestem tu nowy to sie pomylilem a powiesz mi skad to moge sciagnac ten program do swojego szaranika
#4
google twym przyjacielem albo daj namiar na emaila to ci wysle. Ale tak jak wspomnialme to slab program pod ten kebel. Lepiej sobie zakupic kabel z viakena za okolo 26 zl i zrobisz nim i wiecje i przyjazniej ze tak powiem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
#5
witam wszystkich czy ktos mi powie ile u was grzeja swiece przy -3 stopni bo umnie jakies 9/10 sekund i ciężko mi rano odpala pomozecie co sprawdzic mam
#6
czas grzania mógłby być, sprawdź kolego czy wszystkie świece grzeją .ale sądząc po twojej wypowiedzi że ciężko pali to na pewno napotkasz przy sprawdzaniu minimum dwie spalone świece
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG




#7
witam kolegę właśnie świece posprawdzałem metoda kabelek do plusa i do świecy i wszyskie iskrzą to znaczy ze wszystkie są ok i co dalej szukać nie mam pojęcia sprawdzalem synchronizacje walka i jest umnie 0 lub 0-6 to nie jest żle myśle pozdrawiam i czekam na pomoc
#8
Temat jest o czym innym. Sprawy zwiazane z czasam grzania i swiecami zaorwymi byl poruszany wielokrotnie na forum. Mozna sporo wyczytac co i jak z tym jest.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program VCD PRO do programowania modułu komfortu Jabol 9 18,352 09-01-2017, 21:47
Ostatni post: maciek-basia
  program VCDS nie działa na win 8.1 Pomóżcie lopez931 4 7,320 11-03-2016, 23:20
Ostatni post: m-blue
  Program diagnostyczny pod WINDOWS 7 x64 ULTRA 16 15,356 26-04-2015, 16:38
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości