Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasowanie telefonów BT
#1
czy ktoś zna sposób kasowania zapamiętanych telefonów bluetooth w alhambrze 2011 2.0 TDI bez użycia VAGa? Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje.
Odpowiedz




#2
znalazłem na youtube taki link https://www.youtube.com/watch?v=AKAdGZ2rm-M jednak nie po wejściu vsds na kanał 77 adaptacja nie ma takiej pozycji jak na filmie? ktoś podpowie? vsds już mam Smile
Odpowiedz
#3
A teraz po polsku by wszyscy zrozumieli co chcesz powiedziec bo nijak nie kumam z tymi znakami zapytania.
Wiecej szczegulów, jaki fejs jaka wersja itd. Tego nikt z kuli nie wywróży.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#4
faktycznie jak to dzisiaj czytam, to sam bym chyba nie zrozumiał Smile chodzi o to, że chcę skasować zapamiętane połączenia w bluetooth wcześniej podłączanych telefonów. Znalazłem na youtube film z poradą jak to zrobić, link powyżej. Jednak po wejściu w adaptację na kanale 77, nie ma tam opcji bluetooth connection cleanup. Zastanawiam, się czy to wina mojej wersji programu (12 wersja, a na filmie 11), czy też samochodu Seat Alhambra 2.0 TDI CR 2011 (wersja 2012). Pytanie czy u mnie można w ogóle te stare połączenia skasować, a jeśli tak to jak to zrobić przez VSDS?
Odpowiedz
#5
Witaj
Może na początek zapytam jakie masz radio w aucie?, w swoim sharanie mam rns315 i kasowałem z menu radia, poszło od strzału.
Odpowiedz
#6
Rcd 310
Odpowiedz




#7
Witaj
Z tego co się orientuje to RCD310 nie ma w budowanego BT.
Można te radio rozbudować ale potrzebujesz wtedy:
-moduł BT (numer należałoby dobrać w zależności od posiadanego wyposażenia),
- wiązkę pomiędzy radiem a BT,
- mikrofon,
- uchwyt,
RCD310 w menu jest BT ale służy on raczej do połączenia multimediów,
chyba że poprzedni właściciel rozbudował to radio.
Nie pytaj mnie jak dokładnie to zrobić, ale forum Passata to przerabiali.
Odpowiedz
#8
ale ja nie pytam podłączyć bt, bo jest już podłączone i sprawia wrażenie jak by było fabryczne, auto ma nawet sterowanie telefonem z kierownicy? po za tym w instrukcji auta jest też o tym mowa... Radio wygląda jak rcd 310 na instrukcji jest napisane seat sound system 2.0 może to jednak nie to samo?
Odpowiedz
#9
Widzisz za mało informacji, to rozumiem że masz już podłaczony telefon z radiem? Kierownica multi nie oznacza że masz radio z BT.
Odpowiedz
#10
ciężko powiedzieć, myślę, że instalacja jest fabryczna
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości