Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi kierowcy się nie otiwerają ! POMOCY !
#17
Ale kabloteka nie jest tak robiona że jak jest bezpiecznik 5 A to kable wytrzymują 7 A. Jest tak że przepuszcza nawet i 25A w porywach choć raczej nie przez długi czas. Bezpiecznik nie zabezpiecza odbiornika. Odbiornik ma pobierać ile pobierana jak z jakiegoś powodu bierze więcej to już i tak jest zepsuty. Zauważ że tu już kupę ludzi grzebali w bsi bo się ufajczyly ścieżki bądź przekaźniki, tak jak to że palą wręcz topią się zarówno i spryskiwacze podgrzewane i te puszki na aku i nic tu żaden bezpiecznik nic nie uratował nigdy.
Powtarzam jeszcze raz- bezpiecznik jest od akcji takich typu ze grzebiemy coś przy aucie np tylnych światłach i np śrubokrętem przez nieuwagę żeśmy kabel z karoseria zwarli. Zamiast spalić przekaźnik,włącznik bądź kabloteke to pali się bezpiecznik. To w przypadkach gdzie bezpieczniki mamy na ten obwód np 5, 10 czy 15 góra 20 amper. Bezpiecznik typu 30 czy 40 amper to już słabo zabezpiecza coś bo nie raz zawarłem delikatnie obcierając o masę i nie ufajczylo bezpiecznika. Np jakiś czas temu akurat nudziłem się w touranie bo żona do sklepu poszła. No w zapalniczce zrobiłem zwarcie raz drugi a że miałem auto odpalone i nadmuch jest na tym samym to troszkę lipa. No i nawet nie wiedziałem że są te bezpieczniki średnie w amperami aż 40 A. Myślałem że zielony 30A to największy a jednak są jeszcze 40A pomarańczowe. Wierz mi że na tych stykach bezpiecznika 40A to jakby leciało dłuższy czas 30 amper to by się wytopily.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Drzwi kierowcy się nie otiwerają ! POMOCY ! - przez wesol - 19-03-2018, 22:50

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zamykanie drzwi grykus 6 2,883 22-03-2015, 17:13
Ostatni post: grykus
  diagnostyka dogrzewacza w Alhambra - POMOCY mikolaj_555 12 8,604 29-01-2014, 21:00
Ostatni post: wesol
  Pomocy z OBD II Sharan 115KM marcyb3 38 30,549 08-04-2013, 16:07
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości