Ocena wątku:
Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
22-05-2015, 09:37
Post: #1
Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu tyle,że wiem,że nie ma w nim zwykłych kart sim ale jest wejście na kartę micro sim.
Czy ktoś się orientuje ile kosztuje wymiana takiej karty w play ? Bo nie wiem czy brać telefon.
Reklama

22-05-2015, 09:47
Post: #2
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
bierz telefon i idz do pierwszego punktu który naprawia telefony, tam ci przytną kartę sim do wielkości micro sim za 5-10 zł moze jeszcze w cenie dostaniesz adapter.
Mi wycieli ze środka tak że ta obwódka moze służyć jako adapter (+ taśma klejąca)

pozdr



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
22-05-2015, 10:23
Post: #3
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
No ja wymieniałem kartę prawie rok temu ale wtedy to były jakieś groszowe sprawy. Nie pamiętam czy było to jakieś 5 czy 10 zł ale jakoś niewiele. W sumie się zdziwiłem. I to wymienili mi w salonie

Tak ja kolega pisze to można rónwież sobie przyciąć w tych niewielkich punktach telefonicznych.
22-05-2015, 11:31
Post: #4
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Dzięki .To faktcznie nie jest drogo. Myslałem, ze bedzie to wiecej .Czy orientujecie się może czy zostawia mi numery sim na karcie? W sensie przeniosą ze starej karty na nową? NIe chciałbym za bardzo ich stracić.
22-05-2015, 12:40
Post: #5
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
tak jak pisałem idźdo pierwszego punktu ktry naprawia telefony to przytną ci twoją karte i nic nie stracisz ... zresztą obecne telefony raczej zapisują w telefonie a nie na karcie kontakty...



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
22-05-2015, 15:56
Post: #6
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Ja przyciąłem sobie skalpelem i jest ok.
22-05-2015, 16:55
Post: #7
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Ale z was zdzierają! U mnie za darmo to robią. Wstyd brać kasę za 5 sekund "pracy"



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
22-05-2015, 19:51
Post: #8
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Witam, zależnie od danej taryfy, w taryfie na kartę koszt jeszcze ok. 0.5 roku temu wynosił 25 zł, a w abonamencie powinno być za darmo
22-05-2015, 22:12
Post: #9
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
25zł za wycięcie? Porąbani ci ludzie? 6 Euro u mnie kosztuje sekator do kart SIM. Warto bo wy tyle wydajecie na jedno wycięcie i będziecie płacić za każdym razem.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
23-05-2015, 09:58
Post: #10
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Sprawdziłem z ciekawości to w niektórych formułach faktycznie jest to darmowe , tutaj jest opisane:
http://www.comperia.pl/telekomunikacja/1...-play.html

Płaci się 5 zł jedynie jak karta jest zniszczona ( co dla mnie również jest bez sensu ponieważ starą kartę i tak wyrzucają).

Moja żona ma telefon w orange. Ostatnio wyrabiała sobie kartę nano sim to zapłaciła jakieś 30 zł.
Swoją drogą to k.... żądać za takie uslugi zapłaty.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana amortyzatorów Opel Zafira sharan2004 4 3,945 13-12-2013 13:33
Ostatni post: bamber

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name