Ocena wątku:
vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
09-12-2016, 14:59
Post: #14
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
(09-12-2016 12:04)bloch napisał(a):  Witam,świece wymienia się prosto bez żadnych specjalnych narzędzi,trzeba tylko dobrać przedłużkę klucza.
Butla 72 litry pełna pasuje bez problemu,zasięg ponad 400 kilometrów.
Załóż filtr fazy lotnej np. Alex ultra 360,ciekawe rzeczy zostają na dnie osadnika.
Sprawdź dokładnie kolektor i jego okolice czy nie ma nieszczelności,później jest słaby dostęp.

Byłem dziś u gazownika, nie chce mi założyć 72 l, twierdzi, że jest stanowczo za nisko, nie wiem, pojeżdżę, zapytam u innego. Nie wiem, czego się obawia. Na pewno trochę racji ma, że zbiornik nie powinien wystawać za cytuję "stałe elementy podwozia auta (nie tłumik)". Dodam tylko jak wcześniej - na prawdę doświadczony człowiek. Dużo ludzi u niego instalacje robiło, nawet wśród znajomych i nikt nie narzeka po dziś dzień.

Zaproponował zestaw sterownik STAG, reduktor GOLD i wtryski AC-04, butla w miejsce koła 55 l. 3200 cena w Radomiu, montaż 2 dni, mówi, że przód trzeba cały rozebrać. W butli podegnie pływak delikatnie. powinno wejść 43-45 l LPG.

Nie wiem jak oceniać taki zestaw.

Tych wtryskiwaczy wykopać nie mogę nigdzie co to. AC 03 znalazłem, AC 04 nie.

Generalnie jestem w stanie cenę zaakceptować, ale butla mogłaby być większa, szczególnie, że u Was te butle wiszą i nikomu jeszcze nic się nie stało...



150KM -> 150kW Tongue




Wiadomości w tym wątku
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski? - dyzioNR1 - 09-12-2016 14:59

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name