Ocena wątku:
vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
08-12-2016, 21:17
Post: #12
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
Nie będę zakładał nowego wątku, zdecydowałem się na gazowanie 2.8 AYL z 2002 roku.
Gazownik ponoć ogarnięty, ma swój zakład kupę lat, wierzę w niego Big Grin , ale...

Na co zwrócić uwagę przy tym silniku/instalacji LPG jeśli mam ogrzewanie postojowe? Robił takie silniki, ale nie pytałem czy z dogrzewaczem.

Czy jest konkretne miejsce gdzie ma się "wpiąć" reduktorem? Czytałem, że w szereg z chłodnicą oleju. Nie zaburzy to pracy pieca? wg mnie nie powinno, i tu znowu ale...
Czy sam piec będzie dogrzewał płyn w zimę (sybsze rozgrzanie parownika)? Da się ten przybytek, który przypadkowo mam w ten sposób wykorzystać?

Co do samych komponentów - reduktor/wtryski/rurki - co uznać za bezwzględny shit?

Wiem też, że zamontować można butlę 72 l w miejsce koła i do tego będę dążył.

Wszelkie porady mile widziane. Jak już ogarnę - wrzucę fotkę, napiszę co i jak. Najpierw oleje/filtry/świece. Czy świece łatwiej będzie wymienić jak będzie zdjęty kolektor? Z tym też słyszałem, że prosto nie jest (specjalny klucz, kiepski dostęp)



150KM -> 150kW Tongue




Wiadomości w tym wątku
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski? - dyzioNR1 - 08-12-2016 21:17

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name