Ocena wątku:
vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
06-06-2015, 12:57
Post: #11
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
No to mieliście zagwozdkę i chude ręce do tego kolektora... :-)
Ja ściągałem tylko po rozebraniu przodu - w ten sposób robi się to w miarę szybko i wygodnie jedyny problem to spuszczanie płynu chłodniczego - nie cierpię w tym się babrać, no i czynnik chłodzący (albo do atmosfery i nowe nabicie albo dwie wizyty u klimiarza - tak czy siak dodatkowy koszt)

Co do strojenia...
Mi się udaje trzymać w mieście przy 15l/100km - dojazdy do pracy 15km w jedną stronę, bez korków.
W trasie 12l da się osiągnąć przy spokojnej jeździe. Autostrada przy 140-150km/h spalanie wraca do 15l/100km.

Tak więc jak się pobawisz to wynik poprawisz. Patrz na korekty długoterminowe i czasy wtrysku benzyny na PB i LPG, kontroluj co się dzieje przy dużych obciążeniach bo tutaj często PB z LPG się mocno rozjeżdza.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Reklama





Wiadomości w tym wątku
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski? - skimir - 06-06-2015 12:57

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name