Ocena wątku:
vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
26-12-2016, 13:01
Post: #17
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
Nie ma co pakować się w zbyt duże butle, bo po co ryzykować zaczepieniem. W Polsce gaz jest na każdej stacji więc zwiększenie zasięgu o 50km nie zrobi różnicy.

Gorzej przy wyjazdach za granicę. Na wakacje jeździłem ze znajomymi - ja LPG, oni ON. Co kawałek na autostradzie telefon: "szukam stacji, nie zgubmy sie...". Z resztą śmiesznie jest wyjeździć zbiornik gazu w dwie godziny :-)

Dla fanów pojemności mam pomysł - po lewej stronie sharana, jest wnęka (w dieslach chyba tam dogrzewacz jest). Jeśli by wyciąć wzmocnienia tej belki (coś pokombinować), to by weszła butla o pojemności moźe 40l. Butla musiałaby być długa i o dosyć małej średnicy. Póżniej tylko pokombinować system połączenia tych butli aby równo się tankowały i mamy zasięg zwiększony może nawet o 100%.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.




Wiadomości w tym wątku
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski? - skimir - 26-12-2016 13:01

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name