Ocena wątku:
vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
25-12-2016, 22:38
Post: #16
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski?
Witam,

no ja już też po zabiegu.

Reduktor KME Gold, wtryski Hana, sterownik Stag.

Za wcześnie, żebym się wypowiedział, na razie zauważyłem, że dogrzewacz robi robotę, bo mimo mrozu auto szybko przełącza się na gaz, a tego byłem ciekaw.

Co do butli - gazownik upierał się przy 55l, ja przy większej mimo, że by wystawała. Kompromis pokazał się sam - pojechał kupować części i dzięki wysprzedaniu towaru na koniec roku (firmy wtedy mają łatwiejsze remanenty) musiał kupić 60l Smile ku mojej radości, bo innych nie było. Butla aż tak nie wystaje. Wchodzi ok. 50l.

Miejsca do włożenia ręki pod maską już nawet grama nie ma. Jak instalacja się spisze, jakie będzie spalanie - dam znać, we wtorek jadę 300km trasę w jedną stronę. Na tą chwilę różnicy lpg/noPb nie zauważyłem, co bardzo mnie cieszy.Big Grin



150KM -> 150kW Tongue




Wiadomości w tym wątku
RE: vw sharan 2.8 vr6 204km - jak prawidłowo zamontować wtryski? - dyzioNR1 - 25-12-2016 22:38

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name