Ocena wątku:
Bagażnik bazowy z Biedronki
01-02-2016, 15:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2016 15:42 przez m-blue.)
Post: #11
RE: Bagażnik bazowy z Biedronki
Miałem na myśli że wystarczyło wpisać w allegro opis z linki aukcji i masz aktualne aukcje...

Co do bagażnika, planowałem zakupić całkiem niedawno i po przerobieniu kilku bagażników, doszedłem do wniosku, że najfajniejszy jest ten rozporowy, praktycznie nie rzuca się w oczy, czyli bez wystającej belki na boki ( mówimy cały czas o aguri), ale pasuje wtedy tylko do sharana ( ew. możesz przyciąć jak na stałe zmienisz auto). Jak masz dwa auta, to raczej coś z regulacją.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

02-02-2016, 09:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2016 09:52 przez zdroyek.)
Post: #12
RE: Bagażnik bazowy z Biedronki
Potrzebuje tylko do Galaxy, ten aguri całkiem ładny własnie przez to że nie wystaje na boki... do przemyślenia dzieki za podpowiedź.



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nie zamykający się bagażnik jugege 10 2,548 11-11-2016 22:47
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name