Ocena wątku:
Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
31-03-2012, 07:38
Post: #41
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
W tym tygodniu bede chcial juz cos zadzialac z chipem.
Tune-up dal mi odpowiedz 900 zl
Soft Car 800zl
Wiec ceny bardzo konkurencyjne.

Co byscie wybrali z tych dwoch, osobiscie o zadnej z firm nie syszalem.

Z warszawa narazie odpuszczam nie chce mi sie jechac do wawki.
Wiec zostanie standardowe turbo zobaczymy co wyjdzie na hamownii.
Reklama

31-03-2012, 16:32
Post: #42
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
ja bym sie zastanowił nad Rogalem jeszcze ale tu pewnie cena będzie z 1200 zł.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
31-03-2012, 23:21
Post: #43
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
Ja i tak bym wolał dać do ROGALA... najlepszy w kraju... samo to że chyba jako jedyny pisze programy dla USA...
01-04-2012, 15:39
Post: #44
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
toma126 tak jak pisałem wyżej ja jestem tego samego zdania i popieram , co nie znaczy że w/w są źli.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
11-05-2012, 20:43
Post: #45
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
(31-03-2012 23:21)toma126 napisał(a):  Ja i tak bym wolał dać do ROGALA... najlepszy w kraju... samo to że chyba jako jedyny pisze programy dla USA...

Tia...
nie ma to jak mity...
ja pisze do szwecji i anglii...Aligator z dynosoftu pisze do USA od 10 lat chyba...Masters tez pol swiata ma w emailach...
Vtech to wysylkowo chyba wszystkich wyzej wymienionych kilkukrotnie przewyzszyl (ale akurat tutaj to nie wychodzi im na plus Wink ) ...

I co z tego??

Kazdy z nas ten typ silnika ma w malym paluszku...to nie jest najnowsze M5 na Triturbo by mozna bylo wybrzydzac.

Jedz tam gdzie masz blizej. Pamientaj ze dobry tuner to tez mechanik ktory jak cos nie bedzie halo to zajmie sie problemem.

Wiec pozniej dymac 400km w jedna strone by sie okazalo ze przeplywomierz do wymiany to troche slabo sie oplaca...

P.S nic nie mam do Rogala...znam go i pewnie niedlugo do niego wpadne na pogaduchy. Uwazam ze jest swietnym fachowcem i kolega z branzy.



12-05-2012, 12:05
Post: #46
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
witaj Roberto

ja nie narzekam moje MK IV spod Twojej ręki sprawowało sie zajebiaszczo

aha i mam nadzieje że już stajesz na nogi



12-05-2012, 14:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2012 14:39 przez toma126.)
Post: #47
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
(11-05-2012 20:43)rob555 napisał(a):  
(31-03-2012 23:21)toma126 napisał(a):  Ja i tak bym wolał dać do ROGALA... najlepszy w kraju... samo to że chyba jako jedyny pisze programy dla USA...

Tia...
nie ma to jak mity...
ja pisze do szwecji i anglii...Aligator z dynosoftu pisze do USA od 10 lat chyba...Masters tez pol swiata ma w emailach...
Vtech to wysylkowo chyba wszystkich wyzej wymienionych kilkukrotnie przewyzszyl (ale akurat tutaj to nie wychodzi im na plus Wink ) ...

I co z tego??

Kazdy z nas ten typ silnika ma w malym paluszku...to nie jest najnowsze M5 na Triturbo by mozna bylo wybrzydzac.

Jedz tam gdzie masz blizej. Pamientaj ze dobry tuner to tez mechanik ktory jak cos nie bedzie halo to zajmie sie problemem.

Wiec pozniej dymac 400km w jedna strone by sie okazalo ze przeplywomierz do wymiany to troche slabo sie oplaca...

P.S nic nie mam do Rogala...znam go i pewnie niedlugo do niego wpadne na pogaduchy. Uwazam ze jest swietnym fachowcem i kolega z branzy.

Tia...
wiadomo... jak można chwalić konkurencję? Big Grin
Nie napisałem że chodzi o jakiś konkretny typ silnika...
Wole jechać dalej i zrobic konkretny program wraz z konkretna mechaniką niż gdzieś bliżej ma mi ktoś coś spier...ć, potem dziwota że po 2 miesiącach nagle te samochody już stoja na allegro do sprzedaniaCool
Żeby dymać 400km do tunera bo padła przepływka...? trzeba być totalnym idiotą...
Mam wielu znajomych którzy robili programy u ROGALA i są mega zadowloleni, czego nie można powiedzieć o innych tunerch ( między innymi którego w/w Wink)

Ogólnie ciebie kolego nie znam ( po nicku) i nic nie mam... Pozdro Smile
12-05-2012, 21:48
Post: #48
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
(12-05-2012 14:38)toma126 napisał(a):  Tia...

Wole jechać dalej i zrobic konkretny program wraz z konkretna mechaniką niż gdzieś bliżej ma mi ktoś coś spier...ć, potem dziwota że po 2 miesiącach nagle te samochody już stoja na allegro do sprzedaniaCool
Żeby dymać 400km do tunera bo padła przepływka...? trzeba być totalnym idiotą...

Oczywiscie...bardzo sluszne podejscie.
A co tej padnietej przeplywki to zdarzaja sie tacy...albo okazuje sie ze IC przepuszcza bo sie rozkleil a wszyscy okoliczni mechanicy na tuning zwalaja kopcenie...i wtedy biedny czlowiek dyma ile set km by dowiedziec sie ze to nie wina softu a po prostu zuzycia materialow.

Mamy wielu PL swietnych tunerow, nie raz pisalem ze jak sie wyedytuje soft MTM czy ABT z jakiegos pompowtryska to smiech pusty bierze skad oni tacy slawni sa...bo napewno nie od zawartosci tego co robia Cool
Podobnie jak wielkie polskie firmy ktore softy via mail hurtowo obrabiaja Tongue

Kazdy niech wybiera z glowa ale tez bez nadmiernych mitow bo to nie w tym rzecz. Tuner musi softa skroic na miare oczekiwan klienta i mozliwosci samochodu a nie by miec najwieksze cyferki w okolicy.
Co wiecej zauwaz ze 90% programow Rogala, Dynosoftu, Ecu Projectu czy innych porzadnych tunerow sa tak napisane ze auta generuja wyniki slabsze niz typowy soft na allegro Cool

Wlasnie po to by to bylo jezdzace pare lat a nie pare tyg Angel



13-05-2012, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2012 18:48 przez toma126.)
Post: #49
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
Dokładnie Smile
O tych softach z allegro lepiej nie pisać Smile

Teraz zobaczyłem w podpisie że jesteś z TUNE-UP ...z tego co słyszałem to chwalą sobie chłopaki.

To u was był ten pożar?
13-05-2012, 22:34
Post: #50
RE: Gdzie najlepiej zawirusować SHARANA ?
Tak niestety....
Juz powoli sie odbudowywuje - hamownia powinna byc juz sprawna do konca tyg Smile







Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Chiptuning 1.9 TDI 115KM - gdzie wykonać? cyba 28 9,172 25-12-2023 03:15
Ostatni post: abramczyk_00
  Wirus Wołomin i okolice gdzie ??? zdroyek 10 5,038 11-03-2019 14:54
Ostatni post: wesol
  Chiptuning w Szczecinie gdzie i jak?? lysy-karll 13 20,206 26-02-2016 13:24
Ostatni post: darex

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name