Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świeca żarowa BERU GH001
#1
Witam wszystkich.
Jeżeli jest to złe miejsce, to proszę adminów o poprawne przeniesienie.
Otóż z chęcią odsprzedam nowa świecę BERU GH001 lub wymienię się na nowe sitko do dogrzewacza D5W, więcej na PW.
Po rozłożeniu piecyka, stwierdziłem (razem z kolegą Stefano) że jest zużyte sitko (sztyft).
Tu też kieruję prośbę do kolegi Stefano, czy mógłbyś mi podać namiary do zaprzyjaźnionych warsztatów z Białegostoku, gdzie mógłbym zakupić te sitko w rozsądnej cenie?
Odpowiedz




#2
Kolego Ukciak.Dodgy
Białystok ul. Handlowa. Chyba 7-po lewej stronie jak wjedziesz od Składowej. Unimot 1. Serwis i sklep Eber i Webasto. Tam dostaniesz oryginalne sitko, ale trzeba ładnie poprosić.Big Grin W detalu chyba 49 zł kiedyś kosztowało u nich.Tongue
Odpowiedz
#3
Co znaczy jak "ładnie poprosisz"? Już wiem gdzie to jest. Dzięki za info, zapomniałem o tym warsztacieSmile
A tak apropo sitka. Stefano mówił, że są 2 rodzaje sitek. Zamienniki w okolicach 50zł, oryginał ok 70 zł. Jaka jest różnica miedzy nimi?
Odpowiedz
#4
Jedno sitko jest "proste", a drugie z tzw. kołnierzem.
Ładnie poprosić, ponieważ wypada być grzecznym wobec innych, ale także nie zawsze chcą sprzedać w dobrej cenie, albo mówią, że zostały wyłącznie dla serwisu. Zresztą ze 2lata już u nich nie byłem to się może pozmieniało.
Odpowiedz
#5
Kolego Dmusek fajnie że podałeś namiar. Jak będę w białym to zajrzę tam. Jeśli chodzi o świecę BERU GH001 to jej numer 0 100 226 340 a oryginalna EBERSPACHER ma numer 0 100 226 228 (tez BERU). Ta pierwsza GH001 kosztuje 100 złotych w sklepie z paragonem nowa i pasuje do D 3,4 i 5 .Smile
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#6
I taką świecę BERU GH001 mam o numerze 0 100 226 340. Wiec jeżeli ktoś chciałby mieć taką świecę.... Zapłaciłem w Białymstoku 120 w sklepie. Ale trzymać jej na siłę nie będę. Jeżeli ktoś chętny, to dogadamy się. Najchętniej wymienił bym ją na Sitko. Najlepiej jak najlepsze sitko. Bo moje ma lochę nie dziurę. Przez co prawdopodobnie piecyk raz odpalał raz nie, ale kopciło jak z Kamaza. Kiedyś na skrzyżowaniu facet mi pokazuje coś.... Otwieram okno żeby go usłyszeć i co słyszę??? "PANIE SAMOCHÓD CI SIĘ PALI" Smile
Odpowiedz








Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  swieca dogrzewacza d5w z neus001 6 3,129 13-02-2016, 23:49
Ostatni post: Stefano
  Świeca beru i sitko jaka żywotność fenix76 10 4,764 14-03-2015, 13:23
Ostatni post: fenix76
  JAKA ŚWIECA DO DOGRZEWACZA amma 14 6,967 26-01-2014, 19:00
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości