Ocena wątku:
Co myślicie o tym interfejsie
02-02-2015, 12:18
Post: #1
Co myślicie o tym interfejsie
Mam zamiar kupić interfejs z wejściem obd 2 i nie wiem czy warto i jak to się spisuje jak toś to ma .



http://allegro.pl/interfejs-vag-usb-kkl-...48879.html
Reklama

02-02-2015, 13:02
Post: #2
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Fajny zestaw a cena też dobra. Jeśli chodzi o firmę to mój znajomy mechanik uważa że jest ok. Ja mam chiński kabel ale nie łączy się z częścią aut a to dla tego że chińczycy nie mają sterowników pod Windows 7. Pewnie sam sobie taki zestaw kupię.



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
02-02-2015, 13:41
Post: #3
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Kolego mam taki sprzęt i też się nie łączy ze wszystkim , np licznik, dogrzewacz, moduł komfortu itd



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
02-02-2015, 13:48
Post: #4
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Ale masz taki sam ?
To znaczy że jak będę chciał zrobić komputer co pokazuje spalanie to nie zrobię
02-02-2015, 14:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015 14:47 przez DDiablo.)
Post: #5
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Ja mam zwykłego chinola na usb za 30zł i łączy się ze wszystkim. Po co przepłacać za viakena, który też się może sypnąć? Zresztą jest już temat od tego.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
02-02-2015, 17:00
Post: #6
RE: Co myślicie o tym interfejsie
(02-02-2015 13:41)marcyb3 napisał(a):  Kolego mam taki sprzęt i też się nie łączy ze wszystkim , np licznik, dogrzewacz, moduł komfortu itd

ja też mam dokładnie taki sam również win 7 i działaSmile trzeba w ustawieniach portów pozmieniać,
02-02-2015, 17:47
Post: #7
RE: Co myślicie o tym interfejsie
na viakenie jest w ofercie sprzecik koloru niebieskiego za 22.9 pln. lun jak komus kolor nie odpowiada to koloru czarnego tez w tej cenie.
http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-l...ieski.html
http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-l...zarny.html

To czy to ten czy tamten nie ma znaczenia. Jesli ktos ma w lapku port COM lub stacjonar z comem to mozna tez sobei zakupic tez taki kabelek nie na usb tylko com i ten bedzie sie lacyzl ze wszystkim co jest dostepne w danym aucie bez problemów bez zawieszania sie itd.
http://viaken.pl/pl/vag-kkl-line-2-linie...ieski.html
Kosztuje wiecej bo 34 pln choc w budwie jest wykastrowanym kablem tym co wyzej bo bez ukladu USB.

Dlaczego nie ze wszystkim lacza sie kable na usb? bo to dziala tak ajkbysmy ustawili troje ludzi obcej narodowosci ale kolejny rozmawia w kilku jezykach i tlumaczenie z pierwszego jezyka na drugi i potem z drugiego na trzeci traci po czesci pewne infrmacje i sens wypowiedzi i tak samo jest tutaj. Natomiast kabel na com rozmawia odrazu w tym jednym jezyku zrozumialym i dla auta i dla komutera.

Musicie to w koncu zrozumiec ze kablem za 60 zl wiecej nic nei zrobic ei jak kablem za 22 zl bo to dokladnie te same kable. Chyba ze ktos sobie zakupi kabel wspolpracujacy z innym programem i inna technlogią łączenia np VCDS bo ten laczy sie tez z autami z cyfrowa linia CAN itd.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-02-2015, 19:43
Post: #8
RE: Co myślicie o tym interfejsie
(02-02-2015 17:00)pablooo4 napisał(a):  
(02-02-2015 13:41)marcyb3 napisał(a):  Kolego mam taki sprzęt i też się nie łączy ze wszystkim , np licznik, dogrzewacz, moduł komfortu itd

ja też mam dokładnie taki sam również win 7 i działaSmile trzeba w ustawieniach portów pozmieniać,

ja mam na XP i nie łączy mi się ,



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
02-02-2015, 20:21
Post: #9
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Nie ma to znaczenia bo i na win 98 nie będzie. Już to wyjasnialem. Tym samym kablem możemy na com diagnozowac też ople a na usb już nie da rady.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-02-2015, 20:32
Post: #10
RE: Co myślicie o tym interfejsie
Czyli jak chce żeby działało wszystko a nie mam w laptopie com to jestem skazany na Nowego laptopa lub na usb




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name