Ocena wątku:
AFN - Znak na kole zamachowym - do czego go odnieść ?
08-01-2015, 09:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2015 03:12 przez smok_wawelski.)
Post: #1
AFN - Znak na kole zamachowym - do czego go odnieść ?
Witam. Mam problem ze sprawdzeniem ustawienia rozrządu - nigdzie nie mogę znaleźć punktu odniesienia do znaku na kole zamachowym. Zawsze w innych auta spotkałem linie z którą ma się pokryć ten znak, a tu nie ma nic! A wy panowie jak to sprawdzacie?
Reklama

08-01-2015, 11:21
Post: #2
RE: Znak na kole zamachowym - do czego go odnieść? afn
czesc znajdz zero na skrzyni pod kapselkiem
08-01-2015, 12:44
Post: #3
RE: Znak na kole zamachowym - do czego go odnieść? afn
witaj u mnie nie było znaku na kole w ogóle, ustawiłem za pomocą szprychy 1 na GMP, dodatkowo znaki są na kole pasowym, jesli na kole znajdziesz 0 to ma być na środku otworu
08-01-2015, 13:35
Post: #4
RE: Znak na kole zamachowym - do czego go odnieść? afn
(08-01-2015 09:34)GTD_RFD napisał(a):  Witam. Mam problem ze sprawdzeniem ustawienia rozrządu - nigdzie nie mogę znaleźć punktu odniesienia do znaku na kole zamachowym. Zawsze w innych auta spotkałem linie z którą ma się pokryć ten znak, a tu nie ma nic! A wy panowie jak to sprawdzacie?

Musi tam byc na 100% może masz mocno brudne lu przyrdzewiałe i nie widzisz. ustaw sobie wałek i zablokuj pompę trzpieniem i potem szukaj na kole I lub 0.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name