Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złącze USB w radiu Delta 6, da się ?
#1
Mam pyatnie odnośnie podłączenia kabla USB. Czy da radę podłączyć pod radio w Sharanie FL kabel abym mógł mieć złącze USB ? Drażni mnie cholernie juz brak wejścia pod USB bo nie mam z czego słcuhac muzyki :/ Albo opcja bluetooth ? Głównie chodzi mi o podłączenie Ipod'a Wink
Odpowiedz




#2
Wydaje mi się że nieźle by było zacząć od typu radia - łatwiej chyba uzyskasz pomoc.
W tym dziale było kilka wątków na zbliżony temat, przejrzyj je - może znajdziesz w nich rozwiązanie.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
#3
Da radę , poszperaj w tematach audio
Odpowiedz
#4
Bezpośrednio nie podłączysz usb bo niby do czego? Jedynie jakiś xcarlink. Do radia o najwyżej aux in możesz podłączyć.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
#5
Da rade zakupujesz to http://allegro.pl/zmieniacz-bluetooth-us...58058.html
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#6
Mam to radio Smile Z tego co znalazłem Delta 6
Daneczek, wiesz jak podłączyć ten moduł co dałeś w linku ? Ja jestem zielony jezeli chodzi o elektrykę audio w samochodzie Big Grin

[Obrazek: volkswagen-delta6-radio.jpg]

Odpowiedz




#7
kupujesz cyfrową zmieniarke Yatour i masz wszystk bezposrednio po podpięciu kabla . wejście usb, sd i aux . tu masz foty jak miałem podpięte pod gamme teraz mam podpięte to pod navi MFD i działe też bez najmniejszego problemu

http://www.tinypic.pl/xlsyppn7ow5v

http://www.tinypic.pl/hjtlgw2v1ida
Odpowiedz
#8
kolego musisz podłączyć pod złącze iso c2/c3 oczywiście to jest w komplecie.
tak wygląda iso niebieska kostka i zielona kostka

ale u ciebie w Delta 6 nie ma takiego iso ja myślałem że masz MFD dlatego podałem przykład który wyżej .
Tu jest inne złącze patrz załącznik musisz szukać innej zmieniarki tu masz przykłady:TU KLICK TU

a złącze masz takie pewnie jak załączyłem na foto
Te złącze nazywa sie iso fakra ewentualnie mżna by sie bawić w przerobienie z iso c2/c3 aby dać zmieniarke tą z linku pierwszego. Lub poszukać przejściòwki jeśli taka istnieje.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#9
Dobrze że nie zdązyłem kliknąć na aukcji Big Grin Widze że niezła zabawa z tm będzie Big Grin
A przejścówki nie ma do tego Blaupunkta bo na aukcji coś piszą że adaptery mają jakies Smile
Czarna magia z tą elektroniką.
Odpowiedz
#10
No to dobrz jak byś zaczoł od podania modelu radia byśmy sie szybciej zrozumieli a ja założyłem domyślnie ze masz MFD.
A złącze w delta 6 jest takie jak w foto poniżej.


Załączone pliki Miniatury
   
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plus po stacyjce w radiu Sharan 2003 marqs85 10 3,484 13-04-2023, 21:19
Ostatni post: kalamb
  Ustawianie czestotliwosci w ori radiu sharan 2004rok wojtas255 8 2,497 16-09-2020, 10:47
Ostatni post: trzewik
  USB, AUX w oryginalnym radiu Scrappy 34 19,938 03-03-2020, 13:01
Ostatni post: wesz82
Lightbulb Złącze zasilające ISO rozpiska daneczek76 2 9,810 29-01-2018, 22:54
Ostatni post: kalamb
  zakłócenia w radiu tsitko 2 1,734 21-11-2016, 23:19
Ostatni post: tsitko
  Radio VW Delta 2DIN Sharan I FL marqs85 2 1,550 23-10-2016, 20:40
Ostatni post: marqs85
  Demontaż radia Delta 6 Porsche Design 3 4,458 26-05-2015, 19:40
Ostatni post: wesol
  Radio Delta 6 - wyłacz. radia po wyłacz. silnika - czy konieczna przeróbka instalacji zielin 6 4,622 09-01-2015, 16:42
Ostatni post: zielin
  Polift - wymiary dziury po radiu, montaż tabletu? m-blue 2 3,596 06-01-2013, 18:10
Ostatni post: m-blue

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości