Ocena wątku:
uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
28-12-2014, 18:45
Post: #1
uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
może ktoś nie ma Smile http://www.banggood.com/Car-Plastic-Doub...49002.html



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

28-12-2014, 20:27
Post: #2
RE: uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
Patent dobry w miejsce radia ale brak radia to tragedia dla mnie pozdrawiam
28-12-2014, 20:52
Post: #3
RE: uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
Jeszcze są kieszonki pod radiem. Tylko że w 95-00 miejsce do d*py a w późniejszych są takie oryginalnie Big Grin



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
28-12-2014, 21:01
Post: #4
Heart RE: uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
nie analizowałem kto ma a kto nieSmile u mnie są i radio 2 din, nie wiem jak w przedlifcie, stąd wrzuciłem, bo nie widziałem takiego patentu wcześniejSmile osobiście nie mam zaufania do tych uchwytów u nas... mam nieodparte wrażenie że zaleje naviSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
28-12-2014, 21:04
Post: #5
RE: uchwyt na kubki na 1din- taki tam wynalazek
Nie no fajna alernatywa. Podoba mi się. Teraz mam navi i nie mam na to miejsca, a w przedliftowych te miejsca na kubki koło lewarka dla mnie nie pasują wcale. Myślałem jakoś, żeby wyrzeźbić z cupholdera z passka b5 coś u siebie ale na planach się skończyło.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name