Ocena wątku:
Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
08-12-2014, 10:35
Post: #1
Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Witam,

No więc mój Sharan padł ofiarą złodziejstwa - amputowano mu w nocy katalizator na osiedlowym parkingu. Sad Potrzeba zatem namiarów na jakiś rozgarnięty warsztat we Wro., który wszczepi w to miejsce najlepiej jakąś imitację lub chociaż kawałek rury.

Tylko proszę nie piszcie, że każdy to zrobi, bo byłem w dwóch jakiś czas temu i przyłożyli jakiś jakiś zamiennik (imitację) najpewniej od 115 KM i nie pasiło P&P a w dodatku usłyszałem: "Panie, my wymieniamy tylko to co mamy". Oczywiście palnik, gumówki i inne spawary na stanie zakładu, obrastały kurzem.
Oczywiście mógłbym zamówić kata z katalogu jakiegoś tam producenta za odpowiednią ilość $$$ - to nie ma problemu. Ale nie chę Wink

Będę wdzięczny za namiary.
pozdrawiam
Reklama

08-12-2014, 13:32
Post: #2
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
"Margo S.C." - Wrocław, ul. Długopolska 10
Kilka lat temu robiłem u nich układ wydechowy w Golfie, dobrze ich wspominam, może Ci pomogą.



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
08-12-2014, 14:50
Post: #3
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Wieki temu coś u nich załatwiałem -chyba jakiegoś customa do motorsportu ... nie pamiętam - dawno było Smile - ale było ok. Palnika i gumówki się chyba nie boją.

Dzięki za przypomnienie - podjadę.

pozdrawiam
08-12-2014, 18:19
Post: #4
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Też swojego czasu często korzystałem z Margo na Sulmierzyckiej i szczerze polecam,masz tu linka z adresami http://www.margo.net.pl/index.php?id=kontakt
08-12-2014, 20:36
Post: #5
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
znaczy ze od 115 niepasuje ? bo mi lezy cały układ od silnika po tył po rozbiórce mojego sharana 115 AUY
08-12-2014, 21:45
Post: #6
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
piwek86, jakiś czas temu chciałem kupić imitację, która pasuje PNP - z racji chęci przełożenia tego we własnym zakresie bez użycia spec. narzędzi: czyt. palnik, gumówka i spawarka.

Pan w zakładzie z tłumikami pokazał mi imitację od SHA, która znacząco różniła się od tego co ja miałem u siebie założone. Do tego powiedział, że nie będzie się bawił w dopasowywanie bo mu się to nie opłaca. w podobny sposób odbiłem się od drugiego zakładu.

Z braku czasu na drążenie tematu odpuściłem - aż do dziś.

Więcej nie tu nie pomogę - nie potwierdzę Ci na 100%, że od AUY kat. podejdzie do ASZ. Zwyczajnie - nie mam pewności.

pozdrawiam
08-12-2014, 23:19
Post: #7
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
delikatnie sie roznia ale da sie go zalozyc. Puszka w ASZ jest nieco wieksza. Z tym z eja tam nie rozumiem co tu sie ciosac i wstawic kawalek rury na obu koncach mozna dac takie specjalne łączniki na rury wydechowe dostepne w sklepach motoryzacyjnych i po sprawie. Pewnie jakby sie psotaral to by nawet spawarki nie trzeba bylo do tego. Jedynie na rowno uciac rury i polaczyc. JA tam nie mam kata tylko rura wstawiona nierdzewna od turbo do srodkowego tlumika ale pewnie po zimie bede atakowal i to i mam zamiar zrbic uklad caly z nierdzewy. Tylko nie bardz sa dostepne tlumiki srodkowe w normalnej cenie. Jak nie to cos wymysle i tyle. Koncowy mam, rury nierdzewnej tez pod dostatkiem.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
09-12-2014, 02:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 02:51 przez smok_wawelski.)
Post: #8
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Na doraźne poratowanie bez palnika kilka miesięcy juz pod
brzuchem szarego konia jeździ i trzyma jak diabeł sołtysa Smile
Wiecej opisu w wątku o szarym koniu
[Obrazek: kat-rura-DSCF7397.jpg]



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
16-12-2014, 09:12
Post: #9
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Dzisiaj i ja padłem ofiarą złodziejstwa. Też jestem z Wrocławia. K...rwa, ale jestem zły. Kolego sharan_maksa, zgłosiłeś na policję? Co teraz zrobić, żeby było dobrze, kupić zamiennik?



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
16-12-2014, 16:04
Post: #10
RE: Poszukiwany tłumikarz - Wrocław
Może mamy lepsze ceny za katy,a tak na poważnie to nie lepiej założyć strumienice? patrzyłem na allegro to koszt 110zł




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Lakiernik / blacharz Wrocław poszukuję cierny 0 670 27-12-2016 13:04
Ostatni post: cierny
  Poszukiwany serwis klimatyzacji w Szczecinie wms32 1 1,399 30-03-2014 10:25
Ostatni post: krzysiek271
  vag wrocław extol 1 1,838 22-10-2011 11:21
Ostatni post: boss8musik

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name