Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpiecznik webasta
#1
Witam.
apewne gdzieś to już było poruszane na tym forum, ale jakoś nie potrafie znaleść. Chodzi o to że strasznie zaczęło mi kopcić webasto (Sharan MK1 1998rok AFN). Dzwoniłem do mechanika i powiedział że to pewnie będzie jakieś sitko. Chodzi mi o to koledzy że potrzebuje wyłączyć to webasto na czas dojazdu do mechanika a najlepszym rozwiązaniem będzie wyjęcie bezpiecznika który odpowiada za włączanie sie piecyka. I właśnie chiałem was prosić o podpowiedź, który to będzie bezpiecznik.
Z góry dzięki za odpowiedź

P.S. U mnie jest Webasto a nie dogrzewacz
Odpowiedz




#2
Pewnie że było,strona 144 do 148. Ale za nim pojedziesz d tego mechanika to zdzwon sobie do naszego kolegi Stefano bo problem może być nie tylko ze sitkiem. Znajdziesz go na naszym forum.
http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=213
Odpowiedz
#3
Dzięki kolego za wyczerpującą odpowiedź. Z tego co tam jest napisane to najlepiej będzie wyjąć bezpiecznik 33 odpowiadający za ogrzewanie pomocnicze, dodatkowy akumulator, oświetlenie komory bagażnika i zaczep przyczepy. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz
#4
Proszę bardzo. Cieszę się że mogłem pomócWink
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  D5ws Sharan, brak napiecia na stałum plusie przy kostce webasta bad_boym 16 5,811 08-12-2019, 11:18
Ostatni post: Robert0609
  Czy jest potrzebny termostat webasto jak nie ma webasta? orson06 7 3,506 12-08-2017, 06:31
Ostatni post: wesol
  7M9 AUY - bezpiecznik BOSSMAN26 1 1,554 18-05-2016, 21:06
Ostatni post: mamwi
  dwukierunkowa radiolinia do postojowego / webasta itp. jakby kto potrzebował:) m-blue 0 1,511 23-02-2016, 13:56
Ostatni post: m-blue

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości