Ocena wątku:
sadza w wydechu
04-11-2014, 22:30
Post: #1
sadza w wydechu
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem właścicielem seata alhambry rok 99 1.9 TDI AFN i mam z nim problemik a mianowicie w końcowym wydechu osadza się bardzo dużo sadzy aż okapca tylni zderzak. Turbinka przycina się w przedziale obrotów 2900 do 3000 jeśli w tym przedziale nie wpadnie na faluot to idzie jak burza. Z wydechu śmierdzi niedopaloną ropą. Mam dostęp do vaga . Panowie napiszcie od czego zacząć pomiary?
Reklama

04-11-2014, 22:42
Post: #2
RE: sadza w wydechu
fiolkow w ydechu nie bedziesz mial wiec nie wiem czego oczekujesz. Moze sobie wyspawaj wydech z nierdzewy to bedzie okej.

A turbo lepiej wyciagnij na stół bo zaraz bedziesz szukal nowej. Zrob z nia pozadek i pewnie wtryski wypadalo by choc oddac na myke ulatradziekowa bo cosik wietrze ze juz swoje przepracowaly. Ewentualnie wymien rozpylacze na nowe mozesz odrazu dac 216 to pare koni wpadnie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  mgiełka z wydechu ( rano) m-blue 2 1,303 11-03-2015 11:36
Ostatni post: skimir

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name