Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile jadą maksymalnie Sharany????
#41
Wykasowalem głupkowate posty! Prosze nie robic OT bo bedą owoce.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#42
moim leciałem licznikowe 205
Odpowiedz
#43
2.8 204KM FWD z ręczną skrzynią osiąga 180 km/h na 4 biegu,
5 bieg max 230 km/h...
po wbiciu 6 biegu V max. spada do 215 km/h

p.s.: i przegrywa z Insignią TURBO Sad


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#44
musisz zaturbić i następnym razem nie dasz im się Wink
seat alhambra 1,8T
Odpowiedz
#45
Zamykam licznik ale jest do 220. Idzie jeszcze dalej choć ja już uznaje że to jego koniec. Wymienię pompki to będzie jeszcze więcej powera to poleci więcej. Scigalem się z 136 i 150 konnymi osobuwkami to nie dawały rady.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#46
(25-10-2014, 21:42)bugi78 napisał(a): 2.8 204KM FWD z ręczną skrzynią osiąga 180 km/h na 4 biegu,
5 bieg max 230 km/h...
po wbiciu 6 biegu V max. spada do 215 km/h

Dziś tak sobie czytałem forum, bo chory jestem i zapoznam się mówię z tym co tu już jest. Znalazłem ten wątek a potem sprawdzałem wyposażenie zgodnie z kodami z Książki Serwisowej (dziwiąc się wcześniej powyższemu cytatowi)..

G0M: 6-biegowa r�czna skrzynia top speed in fifth gear

..ale jaja, myślałem, że to niemożliwe, a możliwe, w dodatku ponoć i ja to mam i nie zawaham się przy okazji sprawdzić. Ciekawe to rozwiązanie. Tylko po co? Ma to być jakiś "nadbieg"?

Znalazłem też o fotelach, ale wcześniej napisałem nowy wątek - można go przepiąć do tego starego.
150KM -> 150kW Tongue
Odpowiedz




#47
Wiekszosc aut malych ma tak ze nie na ostatnim biegu jest predkosc max. Kiedys mialem renaulta 1.4 i tez priducent tam podawal ze max jest na 4 biegu a nie na 5.
W sharanie tez juz nie raz i nie dwa pisalem ze rozpedzam sie tak ze 5 bieg wbijam gdzies kolo 120 czy 140 km/h i ciagne na nim tak do 180 po czym zmiana na 6 i wtedy juz cisne ile sie da. Generalnie w miare plynnie idzie do 220. Raz widzialem licznikowe 225 ale nie ma sie gdzie unas tak rozpedzac. Odpale kompa to zapodam filmik z takiej jazdy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#48
Nie no nie wrzucaj, bo znów się posypie jak wcześniej czytałem, wierzę.

Niestety albo i stety, większość z nas we w miarę bezpiecznych warunkach sprawdza ile auto poleci. Ja na razie 180 miałem, ale nie celowo, zagapiłem się po prostu Wink

Zastanawiam się, czemu jest to wbite w książkę jako opcja i czy są modele, gdzie jest inaczej. Bardziej z ciekawości. Bo w sumie i po co o tym dyskutować Smile
150KM -> 150kW Tongue
Odpowiedz
#49
To nie jest jako opcja. To jest informacja ze predkosc max jest osiagana na 5 biegu. Biegi wyzsze nie sa do rozwijania predkosci max tylko do jazdy ekonomicznej przy okreslonej predkosci. Wiekszosc i tak mysli ze minimalne spalanie bedziesz mial zawsze na ostatnim biegu czy to przy predkosci 100-120 km/h czy tez przy 60 km/h.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#50
Ok, przyjąłem. Wiesz, tylko jak bym nie rozkodował tych cyferek z serwisówki, to bym zaraz napisał jaką padakę kupiłem, bo bujnąć się nie chce, hehe.
Osobiście pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Może pierwszemu właścicielowi w ASO tłumaczyli, ja jako kolejny nie wiedziałem.

A tak, to nasz wyścig dalej aktualny Big GrinBig GrinBig Grin oczywiście żarcik
150KM -> 150kW Tongue
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości