Ocena wątku:
auto com
06-10-2014, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2014 10:30 przez moherydz.)
Post: #1
auto com
Witam, mojemu tacie jakiś znajomy załatwił interfejs auto com i gnębi mnie żebym mu go zainstalował, żeby go miał w razie potrzeby. Nie wiem jak to ugryźć? Chodzi o samochód toyota corolla, nie wiem jakim programem odczytać jej błędy. Kuzyn kupił w Niemczech z padniętym silnikiem, wymienione pierścienie głowica zrobiona nie chce zapalić łapie i nie zapali.
Krzyczy ze kupił a teraz kiedy trzeba to nie może skorzystać, może wy mi pomożecie jaki program pobrać żeby działał z toyota i innymi. To ponoć jakiś uniwersal. Jest program uniwersalny też? Z góry dziękuję za pomoc.
Reklama

06-10-2014, 20:20
Post: #2
RE: auto com
program auto com cars. Posiadasz wersje ori to masz wsparcie na stronce. Podróbka niestety nie. No i uwala program ori taki sprzecik podrobiony. A te z chi to juz calkiem. Ori kosztuje niecale 10 tys. Dobry klon okolo 2 tys.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zrobić logi dynamiczne jak auto przyśpiesza gorzej niż trabant :D knypek18 2 1,250 18-12-2017 13:27
Ostatni post: knypek18

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name