Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podgrzewane fotele z polifta do przedlifta i nie tylko
#51
polifty maja sterowanie nawet duzym pradem prosto z pokretelka. Czyli zakup samych regulatorow/wlacznikow grzania powinien sprawe rozwiazac. Oczewiscie regulatory grzania musza byc od polifta bo nie wiem jak mial ta kwestie rozwiazana przedlift. Odpowiednie odrutowanie i po sprawie. Nie jest to jakas mega skomplikowana sprawa.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#52
Tez tak myślałem gościu niezłe wprowadził mnie w błąd szkoda ze nie da sie zrobic tego z przelacznikiem z przed lifta :/ dzięki
Odpowiedz
#53
W przed lifcie włącznik grzania foteli raczej funkcjonował jak w polifcie. Wygląd jest inny ale zasada regulacji natężenia potencjometrem taka sama. Dla pewności zapytam znajomego co to rozbiera te auta. Potem napisze co powiedział.Wink

W starym modelu są przekaźniki pod fotelami od grzania w nowym tego nie widział. Nie jest pewien czy będzie działać.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#54
Dac sie da zrobic ale ja tam wole tak robic by prosciej taniej itd.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#55
Nie mam pojęcia czy zakupić przedliftowe czy nowsze i schować je np pod fotelem
Odpowiedz
#56
Chyba wolalbym poliftowe i pokretelka gdzies zainstalowal albo moze w tunelu przy lewarku.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#57
Witam, podepnę się do tematu. Czy w po liftach grzeją też oparcia czy tylko siedzisko, pytam bo przypominało mi się jak jechaliśmy z kumplem golfem 4 '00r. I jak włączył podgrzewanie to grzalo w d...sko i plecy. Jak to nas jest.? U mnie tylko siedziska oba grzeją plecy niet.
Sharan 4motion AUY 115HP
Odpowiedz
#58
Tsk ledzwie tez grzeja. Generalnie to ja nie spotkalem auta by grzalo tylko siedzisko. W touranie tez mi grzeje i siedzisko i ledzwie. Tam to fajnie dziala. Wlaczasz i nie poluczysz do dziesieciu jak pali doslownie w tylek. Nie da sie wysiedziec na 5 bo tak grzeje. W sharanie to mi tak szybko sie nie rozgrzewa.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#59
W sumie nigdy nie dawalem na 4 a 5 tym bardziej, trochę za mocno dla mnie. Chociaż wydaje mi się że to działa jak pola grzejne w kuchence. Idzie na max tylko czasów na wyłącza Ci ileśtam czasu. Zależy jakie ustawienie. Ale ogólnie to co trza rozebrać całą tapicerkę foteli i szukać przerwy w macie na oparciach ( i ile je tam znajdę )?
Sharan 4motion AUY 115HP
Odpowiedz
#60
Sa napewno. Jak dziala to nie sprawdzakem ale chyba nie poprzez wypelnienie impulsow a raczej sterowane przez tranzystor. Gdzies mam wtyczke i wlacznik to musialbym zadymulowac prace np jakas zatowka itp.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podgrzewane fotele - problemy/usterki rieger 83 64,715 08-11-2021, 10:52
Ostatni post: kalamb
  Centralny zamek - otwiera/zamyka wybiurczo, nie otwiera/nie zamyka wszystkiego, tylko niektóre itp. spuki1 175 41,170 23-12-2019, 15:33
Ostatni post: klimek_89
  Zamiana lusterek na podgrzewane pablos 5 2,357 25-01-2017, 17:56
Ostatni post: mamwi
  Podgrzewane dysze spryskiwaczy - temat zbiorczy sharanista 28 6,549 05-03-2016, 11:24
Ostatni post: mamwi
  Podgrzewanie przedniej szyby - tylko mi tak długo grzeje? owczar 16 10,750 04-04-2013, 23:16
Ostatni post: owczar
  podgrzewane wkład lusterka mick 7 4,724 27-12-2012, 13:54
Ostatni post: piwek86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości