Ocena wątku:
Nasze Hobby
11-01-2015, 12:27
Post: #31
RE: Nasze Hobby
A moim hobby i sposobem na dodatkowe $ do domowego budżetu jest handel autami Smile bez tego usychał bym jak drzewo bez wody. To jest naprawdę wielka frajda, tu zadzwonić, umówić się, zaczepić lawetę i pojechać w Polskę. Później kompletacja części, naprawa ( przeważnie kupuję auta po kolizjach ( niewielkich oczywiście). Sam rozbieram, składam, niewielka blacharkę tez ogarnę Smile.
Jest to dla mnie wielka frajda.
Oczywiście czasami są duże nerwy typu: po zakupie okazuje się, że coś z papierami nie tak, albo jakieś dodatkowe uszkodzenia itp. albo nie idzie czegoś sprzedać pomimo że wydawało się, że pójdzie na pniu.
Kontakt z wieloma ludźmi i jeżdżenie po Polsce. No i uśmiech na widok auta przed i po robocie, gdzie czasami wydaje się, że z samochodu nic nie będzie a tu wychodzi naprawdę fajne autko.


Gdyby ktoś potrzebował porady w temacie rejestracji pojazdów, kompletacji dokumentów, podatków, oceny stanu pojazdu, po wypadkowości itd to służę pomocą, przez moje ręce w ciągu kilku lat przeszło już grubo ponad 100 aut więc mam już pewien poziom wiedzy w tej dziedzinie. Można też zadzwonić, w assistance jest podany mój nr tel.
Reklama

11-01-2015, 15:20
Post: #32
RE: Nasze Hobby
A jak w takim biznesie wygląda sprawa kupna/sprzedaży? Jak kupujesz auto to na siebie czy na ewentualnego przyszłego nabywce?
11-01-2015, 16:02
Post: #33
RE: Nasze Hobby
witaj, tak to możesz skończyć szybciej niż zaczniesz... to już nie te czasy,
Wszystko kupuję na siebie, zarejestrowałem działalność auto-handel, jak jestem na etacie to płacę 280zł/m-c zdrowotnego + 180 na kwartał księgowemu, wszystko jest jak trzeba i gra, po przekroczeniu progu obrotu musiałem kupić kasę fiskalną i od tego momentu rejestrować fiskalnie każdą sprzedaż.
Ludzie jak widzą jakieś pół umowy to się boją i w ogóle...
11-01-2015, 16:40
Post: #34
RE: Nasze Hobby
Hobby Smile

a jest ich kilkaa

[Obrazek: 43c43015176d6fdemed.jpg]


[Obrazek: e3e157275decd0e5med.jpg]

i

[Obrazek: 49e66e714d4fdfb9med.jpg]

[Obrazek: f00f799abfd4f420med.jpg]

A ostatnio se tokarkę kupiłem jakie to fajne urządzenie jest Smile



SANDOMIERZ - TARNOBRZEG http://www.karcherserwis.pl
11-01-2015, 16:42
Post: #35
RE: Nasze Hobby
Bandzior rządzi Smile
29-01-2015, 01:05
Post: #36
Smile RE: Nasze Hobby
Dziś miałem chwilkę czasu zaopiekować sie swoim nowym nabytkiem jakim jest Octavia L&K. Miała lekko podrdzewiałe rogi nad rejestracją więc po pracy udało sie mi to zrobic . Nie miałem czasu aby po kolei robić zdjecia ale efekt koncowy jakis tam jest ale niezadowalający na 100% bo trzeba robić lekką polerkę. Złoże to dam fotkę ja wygląda poskładane.


Załączone pliki Miniatury
               
24-02-2015, 22:12
Post: #37
RE: Nasze Hobby
Dobry film i muza Big Grin



Little pitchers have big ears.
09-03-2015, 11:47
Post: #38
RE: Nasze Hobby
a ja uwielbiam też skakać na bungee Big Grin
31-05-2015, 12:50
Post: #39
RE: Nasze Hobby
Zbieranie modeli, ostatnio zakupiłem Hondę F6V Big Grin

[Obrazek: meHNLp2FeZPpgjQRZ8eu3qw.jpg]
01-06-2015, 09:02
Post: #40
RE: Nasze Hobby
Ja lubię robić w domu remonty, sprzątać i myć samochód oraz pić kawkę na balkonie.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mrozy a nasze TDI Grześ K. 51 16,798 25-02-2017 09:49
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name