Ocena wątku:
Nasze Hobby
17-10-2018, 09:24
Post: #91
RE: Nasze Hobby
Aktualnie mam trzy hobby.
Pierwsze to podróżowanie - nie szkoda mi na to pienędzy;
Drugie hobby to jazda na motocyklu - na to też nie szkoda mi pieniędzy;
Trzecie hobby, to gra w bilard - i na to też nie szkoda mi pieniędzy Smile
Reklama

17-10-2018, 09:55
Post: #92
RE: Nasze Hobby
A ja wchodzę w domową produkcję wina. Zajęcie to jest miłe i wesolutkie Big Grin
17-10-2018, 10:42
Post: #93
RE: Nasze Hobby
E to Waldziu coś jak mój ojciec. Też dwa Gąsiory takie wielkie chyba po 35 czy 40 litrów. Mam gdzieś dwie części książek Domowy wyrób win. Z czego robisz?



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
17-10-2018, 17:42
Post: #94
RE: Nasze Hobby
(17-10-2018 09:55)Czerwony napisał(a):  A ja wchodzę w domową produkcję wina. Zajęcie to jest miłe i wesolutkie Big Grin

(17-10-2018 10:42)wesol napisał(a):  E to Waldziu coś jak mój ojciec. Też dwa Gąsiory takie wielkie chyba po 35 czy 40 litrów. Mam gdzieś dwie części książek Domowy wyrób win. Z czego robisz?

Hhehehehehe. No to robi nam się wesoło. Już wiemy kto jaki trunek przywiezie na zlot .
Też nie będę taki i mogę wziąć " Hartini" !! Ktoś wie co to takiego ?????RolleyesRolleyesRolleyes
17-10-2018, 22:18
Post: #95
RE: Nasze Hobby
Koledzy widzę już są pijani szczęściem na samą myśl Big Grin

Robię zwykłe winogronowe, ze swojego krzaka (czerwone), ale niestety trochę przegapiłem podlewanie i plon mały - jakieś 10-12 kg.
Oprócz tego dostałem od sąsiadów trochę białych, to w drugim baloniku pierwszy raz białe nastawiłem.

Cała przygoda zaczęła się rok temu od tego, że banda szpaków po okolicy krążyła i trzeba było zebrać wszystkie owoce na raz, żeby nie przepadły. Trochę to było nieplanowane i pośpieszne, ale z pomocą wujka gugla jakoś się udało kilka butelek zrobić i smaczne było. Pojęcia zielonego nie miałem o niczym (nadal niewiele wiem), ale jednego od początku się trzymałem, co chyba okazało się najważniejsze: czystość do przesady. Życzcie mi szczęścia, za jakiś tydzień-dwa chyba zrobię pierwszą degustację w tym roku.
17-10-2018, 22:28
Post: #96
RE: Nasze Hobby
Tak winogron, wiśnia, nawet dzika róża i można pędzić. Tak degustacje są najlepsze. Kiedyś z kolegą żeśmy butelkę umnie na strychu ładnie napełnili, zapieczenia korek woskiem i miało zostać tak z 10 lat ale niestety wytrzymało tylko miesiąc. W pracy mamy raz na dwa lata dni otwarte i jest taka biba ze dwa wesela to mało. To wtedy zawsze się win nazbieram, ojcu piwa to przynoszę zlewane z tzw kija w butlach 5 litrowych. Wypas ma wtedy taki że szkoda gadać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
07-08-2019, 08:04
Post: #97
RE: Nasze Hobby
Interesuję się głównie koleją. Z tym też wiąże się moja specjalizacja na uczelni. Oglądanie, robienie fotek pociągom i nie tylko, to norma. Dodatkowo zbieram materiały na zrobienie makiety kolejowej w skali H0.

Drugie hobby jakie mam to motocykl, ale przyznam,ze jestem dopiero początkującym bo w tym roku kupiłem sobie swoją pierwsza maszynę. Chcę sobie na dniach kupić jakiś konkretny kombinezon. Co byscie polecili ?




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mrozy a nasze TDI Grześ K. 51 16,795 25-02-2017 09:49
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name