Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Full wypass
#1
Ładny okaz http://allegro.pl/vw-sharan-2-8-vr6-174k...25617.html -jest chętny ??
Odpowiedz




#2
Widziałem te auto i nie polecam. Tak szybko go składali że założyli tylne lampy nie od sharana, koła tylne są zamienione miejscami bo to opony kierunkowe, wlepy z pod maski zerwane żeby nie stwierdzono co i kiedy robione itd.Huh
Podoba mi się tylko projekt ZWO oraz ta nawigacja i zagłówki przednie z zawartością. Zapomniałbym skóra też jest ok.Tongue
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#3
Jeżdziłeś do ŚWIDNICY go oglądać Huh
Odpowiedz
#4
Nie musiałem zdjęcia mówią swoje. Ostatnio sporo aut obejrzałem na zdjęciach i okazuje się że w rzeczywistości w 100 procentach wszystkie auta są gorsze niż na zamieszczonych fotkach na aukcji.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#5
widać że samochód przeszedł swoje jest zmęczony - ogólnie jak dla mnie nie do przyjęcia.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#6
Mnie się podobają progi i navi :-)
Odpowiedz




#7
Navi lepsze już są monitory w zagłówkach spasowane że masakra jak ktoś napisał poskładany na szybko.
SANDOMIERZ - TARNOBRZEG www.karcherserwis.pl
Odpowiedz
#8
A mnie ta lotka na klapie
Odpowiedz
#9
Wielu to auto krytykuje ale auto ma nieco bajerów i cena jako taka ale , sądzac po WASZYCH postach WY macie auta jak to pisza sprowadzajacy je z zagranicy na 100 proc nie bite i z orginalnym stanem licznika ,czyt. nie cofanym .W kazdym aucie trzeba coś dopracować po jego kupnie .
Odpowiedz
#10
Nie @grażyny - ja mam bite(lekko-prawy przód), niesprowadzane z zagranicy, i niestandardowym przebiegiem prawie 230tys - czy rzeczywistym a kto to wie - za parę złotych pod klienta nadal się robi Smile
Wsad startowy - pisałem jaki.

Ale dalej już masz rację - do każdego kupionego auta coś musisz dołożyć, po prostu trzeba liczyć ile dajesz za auto i ile musisz dołożyć i oszacować na ile możesz się pomylić - sumujesz i jest real cena - to proste - matematyka z początku podstawówki Smile
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości