Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oring na trzpień wycieraczki
#1
wracam do wątku bo moje wycieraczki znów zwalniają.
muszę chyba wymienić w nich oringi i znów przesmarować
wie ktoś może jaki jest wymiar tych oringów? bo w etce nie znalazłem a nie będę miał czasu na demontaż i jazdę w poszukiwaniu ich
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




#2
wojci oring jako część nie występuje występuje tylko cały mechanizm wycieraczek.
Musisz wziąć stary jak masz i dobrać na wzór lub zmierzyć suwmiarkom i jakiś dopasować.
Tu masz link do porady jak to robiłem i są foty oringów jakie dobrałem.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#3
Pasowałoby znać rozmiar. Nie wiem czy są dostępne jako część zamienna "auciana".
Natomiast są sklepy w których z wymiaru bez problemu idzie kupić oringi i uszczelnienia. Wielokrotnie tak kupowałem do różnych maszyn - w Kraku taki sklep jest na Wodnej - f-ma VTECH http://v-tech.pl - jak byś miał wymiar zerknij do ich katalogu - sporo tego mają.
Nie wiem czy jest sprzedaż wysyłkowa, jakbyś nie chcieli wysłać daj znać na PW - mogę podjechać to nie jest daleko ode mnie.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz
#4
Zajedź do najbliższego sklepu z częściami do maszyn rolniczych. Tam Ci dobiorą podkładki oringi i uszczelniacze z grosze. Kupisz też kalemitki. A po co? Jak poszukasz na forum to znajdziesz ciekawy temat i skończą się Twoje problemy z wycieraczkami. Starczy towotnica w ręku raz do rokuBig Grin
Odpowiedz
#5
właśnie widziałem kiedyś na niemieckim forum to rozwiązanie i mocno się nad tym zastanawiam.
Co do zakupu to pytam czy ktoś zna rozmiar bo mam kilka km od siebie sklep z takimi rzeczami ale chciałem uniknąć jeżdżenia bo nie bardzo będę miał czas w trakcie zabiegu.

Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Wycieraczki przód/nie działają/działają cały czas/inne problemy/schemat alhambra111 156 70,590 05-01-2019, 16:46
Ostatni post: zager123412
  Jakie wycieraczki, typ - do SGA snejku 70 36,807 17-12-2018, 23:30
Ostatni post: tolus24
  kołek/trzpień zawiasu sharan xspeed99 12 6,081 14-10-2016, 09:28
Ostatni post: Bogos
  Wycieraczki. Sharuś 18 8,103 10-10-2013, 22:36
Ostatni post: piotto0
  Umarły mi wycieraczki spuki1 25 13,936 24-02-2013, 13:47
Ostatni post: spuki1
  przeskakujące wycieraczki mick 1 2,036 11-09-2012, 22:19
Ostatni post: wesol
  Trzpień wycieraczki przedniej slawekP 6 7,565 08-08-2012, 16:31
Ostatni post: bartixr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości