Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
#15
Dasz spokojnie radę - podeślę Ci instrukcję lub link do filmiku instruktażowego. Jak coś nie będziesz wiedział to wyjaśnię.
a tak jak Ci pisze - odrobisz na 2-3 pomiarach/strojeniach - liczą ok. 20zł za tę usługę. Nie szalej z super reflektometrem - wystarczy prosty za 40-50zł, jakbyś chciał kupować w antenluxie - kupisz wszystko w 1-nym miejscu wiadomo przesyłka też kosztuje - jeśli nie mają wysyłkowej to są 5km ode mnie - mogę podjechać i załatwić.
Nosze się tu na forum z zamiarem napisania Elementarza początkującego CB-sty - ten temat wraca okresowo - chyba trzeba będzie się zmobilizować Smile
I mówię Ci nie żadne DSS czy ASC - autoblokady szumów - tylko zwykły manualny RF-Gain - to jest to co ma być Smile może i ciut więcej szumi ale przynajmniej nie utnie Ci korespondenta w pól słowa - wszelkie tego typu automaty są nieco głupawe.

Jeśli radio ma byc przerzucane pomiędzy autami zrezygnowałbym z montażu w półkasecie - trzeba wymyślić jakieś szybkie wygodne mocowanie - są na to tez patenty
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Wiadomości w tym wątku
RE: Prosze o poradę, radio President William - przez smok_wawelski - 05-09-2014, 14:43

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co powiecie o antenie president ml145ms export pomidor 11 6,823 13-03-2023, 15:29
Ostatni post: NazarGh

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości