Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena President William - i inne propozycje alternatywne
#13
Może i mógłbym - 20lat się prawie bawię w radio, z wykształcenia jestem technik-mechanik, wiedza z radia jest amatorsko-praktyczna jedynie elektroniki mi trochę jednak brakuje Smile

Na paska - Sirio 145 jak ulał, Na SGA będzie długawa - to dobra ant. - reflektometr w tym przypadku konieczny - looknij jakie masz wysokości garaż, parkingi - odlicz wysokość SGA i wymyślimy optymalnego bata Smile
A jeszcze bolszyj wydatek - 2xkółeczko z przezroczystej folii na dach nieco większe niż magnes kosztują ok. 2zł/szt - mamy zaznaczone miejsce (miejsce umieszczenia wpływa na zestrojenie anteny) i zapobiegamy rysowaniu lakieru, gumowe podkł. pod magnes - okresowo sprawdzać i wymieniać to lichota lubi się na kantach przecierać (są do dokupienia też oddzielnie - niedrogie) zwłaszcza przy przekładaniu z auta na auto.
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Wiadomości w tym wątku
RE: Prosze o poradę, radio President William - przez smok_wawelski - 05-09-2014, 14:29

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co powiecie o antenie president ml145ms export pomidor 11 6,823 13-03-2023, 15:29
Ostatni post: NazarGh

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości