Ocena wątku:
Lampy przednie alhambra MK1
26-08-2014, 11:06
Post: #21
RE: Lampy przednie alhambra MK1
(25-08-2014 22:39)DuczekiOsia napisał(a):  szwagier a gdzie w dowodzie masz wbite "przeróbka lamp" ?

Nie powiem bo też mi sie widzi gładki klosz i 2x soczewka ale jak trafisz potem na idiote co chce kase wyciągnąć to dziękuje

Kurcze, nie pamiętam jak wygląda polski dowód rejestracyjny ale u mnie wpisuje się to na specjalnie pozostawionym wolnym polu dowodu.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Reklama

27-08-2014, 01:03
Post: #22
RE: Lampy przednie alhambra MK1
drugi kolega ma audi a4 96 rok zauważyłem że tez ma ksenony przyciemniane szyby tylnie i wgl lampy przerobiony ogólnie rzecz biorąc od 18 września ruszam z projectem wrzucę późnieej fotki mojej alhambry Big Grin co do drugiej rzeczy jak mi mówicie że to nie legalne to dlaczego motocykle po customie maja prawo jeżdzic na naszych drogach ? przeciez to też jest wszystko przerabiane ksenony w lampach oringi itp.
27-08-2014, 08:27
Post: #23
RE: Lampy przednie alhambra MK1
Patrz a mij kolega z podworka bawi sie w offroad i ma przerobionego wlasnorecznie suzuki vitare. Przerobione znaczy sie podniesione okolo 25 zm do gory czyli na wahaczach seryjnych sie tego nei zrobi i trzeb abylo przedluzyc te wahacze, Nie mowie juz o majstrowaniu przy sprezynach, amortyzatorach. Polosie za krótkie sie zrobily po tym i przy skrecie wyskakuje i koniec napedu. W tylnym moscie tez cos gmeral z przeswitem ale nie pamietam co dokladnie. Naoewno jeszcze sciagal z USA kolo talezowe i walek atakujacy by przelozenie zmniejszyc. Kola duzo duzo wieksze juz nawet nie z dumy tylko chyba z kauczuku bo bardzo miekkie itd itd. To tak na szybkiego wypisalem co zmienil. Teoretycznie nie ma jakis rażacych niescislosci w aucie. Jak myslisz moze przejsc normalnie przegląd??
To ze sąsiad tak ma w swoim aucie to nic nei znaczy. Jak siasiad sobie strzeli w łeb to tez go chesz nasladować??
Zrobi fotke auta i wkleje tego dziwadla bo jutro sie przejde do kolegi.
To ze inni cos robia to nei znaczy z ejest to dozwolone a jak trafisz namnie na drodze i bedzie nawet tylko lekka stluczka wiedz ze odrazu dzwonie na 112 ze auto jest niezgodne z warunkami technicznymi. Nie wiem jak u ciebie ale unas to zabieraja dowodziki nawet jak masz oblamana lekko oslone lusterka zewnetrznego mimo ze szkło bedzie cale.
Czemu tak cieżko zrozumiec ze cos nie wolno to nie wolno.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
27-08-2014, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2014 10:49 przez K9Darek.)
Post: #24
RE: Lampy przednie alhambra MK1
wesol, nie rozumiem czemu tak ostro podchodzisz do sprawy? Poza tym, jeśli zamontuje inne lampy i będą ode z punktu technicznego i bezpieczeństwa poprawnie zamontowane i otrzyma pieczątkę przeglądu to dzwonić możesz nawet na księżyc. Z takim podejściem to rozumiem że nie używasz felg aluminiowych a tylko stalowe i z oponami dokładnie o wymiarach wskazanych w katalogu i dowodzie rejestracyjnym nie mówiąc o wycieraczkach.. Zmiana kloszy migaczy z żółtych na białe = przestępstwo! Nieoryginalne dywaniki które mogą nie spełniać wymogów bezpieczeństwa = zbrodnia! Chętnie pooglądałbym fotki twojego auta czy jest zgodne z prawem.. Inaczej trzeba by zadzwonić na ten księżyc Big Grin
Na tym kończę rozmowę w tym temacie i pozdrawiam w dobrym humorze od rana.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
27-08-2014, 11:11
Post: #25
RE: Lampy przednie alhambra MK1
Ale po co całe te pajacowanie. Odbiegacie od tematu. Jeśli ktoś chce zmienić lampy to piszcie czy się da czy nie da, a nie tak jak kolega wesol szczujecie ludzi przepisami i pasiakami. Jeśli ktoś chce to i tak zmieni. Jeśli ktoś chce wszystkie szyby ciemne oprócz czołowej tak jak ja, to i tak je przyciemni. Swoje przednie lampy dymiłem w środku, choć nie wolno. A przegląd przeszedłem. Panowie trzymajmy sie tematu.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
27-08-2014, 13:28
Post: #26
RE: Lampy przednie alhambra MK1
K9DAREK dokładnie nie ma się co denerwowac teraz przeważnie każde auto ma coś przerobione i policja przymyka oko chyba że natrafisz na poje***nego policjanta to i nawet może ci odebrać dowodzik za byle co więc się uspokójcie. Mam do was kolejne pyhtanie jak wyczyścić reflektory w alhambrze tak aby było czyste szkło ??
27-08-2014, 13:31
Post: #27
RE: Lampy przednie alhambra MK1
Zedrzeć ryfle aż będzie równe szkło i wypolerować np. tlenkiem ceru.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
27-08-2014, 13:33
Post: #28
RE: Lampy przednie alhambra MK1
Są nawet na allegro gotowe specjalne zestawy do usuwania rys z powierzchni szklanych reflektorów. Mój koleszka to kiedyś kupił ale efekt był kiepski. Oceniam to ustrojstwo na 4/10. No chyba że za słabo się do tego przyłożył.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
27-08-2014, 15:53
Post: #29
RE: Lampy przednie alhambra MK1
Ciekawe gdzie mozna dostac informacje czemu do naszych aut nie produkują takich lamp są dostępne do Passatów b4 , Bemek ,Golfów, VW Transporter , a nas olewają Huh -czy uważają że byłby za mały rynek zbytu ??
27-08-2014, 19:06
Post: #30
RE: Lampy przednie alhambra MK1
(27-08-2014 15:53)grażyny napisał(a):  Ciekawe gdzie mozna dostac informacje czemu do naszych aut nie produkują takich lamp są dostępne do Passatów b4 , Bemek ,Golfów, VW Transporter , a nas olewają Huh -czy uważają że byłby za mały rynek zbytu ??
Pewnie tak myślą,bo większość co się bawi w tuning jeżdzi samochodem z zacięciem sportowym,ewentualnie jakiś zwykły seryjny wozik którego tuninguje,jeżdzą przeważnie młodzi.A takimi dostawczakami jak my mamy,przesiadają sie osoby które mają rodziny,albo potrzebują takiego samochodu jako wołu roboczego,i kto tam patrzy na tuning.Huh
Ale zawsze znajdzie się grupka osób które nie lubią jeżdzić serią i zawsze coś modzą w swych samochodzikach żeby był inny,czy to będzie sportowe auto , autobus albo kombain. I mam nadzieję ze z biegiem czasu i do takich samochodów będą robić tuningowe rzeczy chociażby lampy.

Ja Sharana upiększyłem żeby mi się podobał, mam quada którego też troszke odmieniłem podokładałem różne rzeczy żeby był inny,na wiosne zamierzam sobie kupić jakiegoś chopperka którego dopóki nie ubiorę w rózne rzeczy i nie zrobię tak żeby przyciągał wzrok nie bedzie mnie cieszył.Big Grin



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lampy MS design ZKW Rolnik 4 2,910 17-09-2018 14:10
Ostatni post: grażyny
  Lampy sharan Marcin vr6 2 1,532 16-07-2018 08:29
Ostatni post: grażyny
  [Porada] Malujemy przednie lampy na czarno :D luki058 83 56,019 09-02-2017 20:57
Ostatni post: PabloLG
  Dystanse Alhambra Hubert111 4 1,695 18-09-2016 07:09
Ostatni post: wesol
  Dodatki chrom Sharan Galaxy Alhambra andrew7800 22 9,107 08-03-2016 22:28
Ostatni post: ULTRA
  Lampy z sharana do galaxy cichy993 2 3,125 30-09-2015 14:13
Ostatni post: konaro167
  tylnie lampy po 2004r SHARAN mick 55 40,752 24-02-2014 23:09
Ostatni post: lokowana5
  Czarne lampy przod michalszczecin 2 3,112 14-04-2013 20:16
Ostatni post: michalszczecin
  LAMPY CLEAR W SHARANIE ?? szczodry 10 9,734 09-03-2012 17:39
Ostatni post: wesol
  Grill bez znaczka Alhambra Robak_20 2 2,892 01-10-2011 13:34
Ostatni post: maciek-basia

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name