Ocena wątku:
Jak podlaczyc xenon w Sharanie ?
16-08-2014, 18:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2014 18:51 przez Porsche Design.)
Post: #1
Jak podlaczyc xenon w Sharanie ?
Nosze sie z zamiarem zalozenia lamp do Sharana. Lampy planuje kupic nowe kompletne do zalozenia. Chcialem sie dowiedziec jeszcze odnosnie poziomowania lamp, co kupic i jak do tego dojsc? Pytalem w serwisie o to ale koles powiedzial mi ze jestem pierwszym ktory o takie cos pyta i nie wie ile by to kosztowalo. Czujniki niby sa na wachaczach ale jak do tego dojsc ? Przechodzil ktos przez montaz xenonow ? Tematu szukalem ale nic konkretnego nie znalazlem.
Interesuje mnie konkretna odpowiedz co gdzie i jak. I co by nalezalo kupic.
Reklama

16-08-2014, 19:07
Post: #2
RE: Jak podlaczyc xenon w Sharanie ?
Czujniki nie na wahaczach tylko na stabilizatorach przechyłu. Z przodu i tyłu. Ładnie by Ci lampka błyskała jakbys miał czujniki na wahaczach. Ogólnie jest z tym mnóstwo pracy i podejrzewam, że w 90% naszych autek samopoziomowanie ksenonow jest niesprawne. Lepiej popytaj o czujniki na szrotach. Taniej Ci wyjdzie zregenerować przy pomocy odrdzewiacza niż kupno nowych. A i jeszcze pozostaje aktywacja Vag-a, bo przecież jakoś musisz światła ustawić.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LAMPY CLEAR W SHARANIE ?? szczodry 10 9,736 09-03-2012 17:39
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name