Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównujemy Ubezpieczenia ile kto gdzie?
#91
Compensa OC+NW+Assistance na EU 608 zł 1.9TDi 60% zniżki
Odpowiedz




#92
ja płaciłem ostatnio 1700zł w PZU za ac/oc rocznik 2008/2009, wartość 33700, full opcja ze wszystkim bez udziału własnego itp, wszystko co jest dostępne poza assistance na europę. W PZU było najtaniej, włącznie z wartą, bo tam kiedyś ubezpieczałem. Teraz chyba w lutym będę ubezpieczać.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#93
Witam jako nowy forumowicz.Sam ubezpieczałem teraz Harana i szukając najniższej składki w dobrej firmie wyszło na to że przy 50% zniżek i tak najtaniej wychodzi w PZU-310zł na kwartał z ass i nnw kierowcy oraz pasażerów!
Odpowiedz
#94
20% zniżek, Generali, OC + Assistance Premium za 986 zł.
Odpowiedz
#95
axa direct 60% znizek 609 zl mi wyszlo dziś na kalkulacji miasto wroclaw 1.9 tdi

a w 2016 w pzu placilem 800 zl wszystkie platnosci w jednej racie
Odpowiedz
#96
Ja z moim wiekiem i małymi zniżkami 1700 w link 4 . Za rok zmieniam napewno Smile nie pamiętam gdzie ale wyszło by 1200 zl
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




#97
te kalkulatory ogólne to wyszukują najtańszych ubezpieczeń a w dodatkowej kalkulacji-nnw,ass itd wychodzi w miarę wiarygodne ubezpieczenie!
Odpowiedz
#98
Link4 , tylko OC 60% zniżek , płatne jednorazowo 430zł rok
Odpowiedz
#99
Ja wykupiłem w axa-direct z półrocznym wyprzedzeniem - 60% zniżek - 599 zł samo OC. Ubezpieczenie rozpoczyna się w czerwcu.
Odpowiedz
Ubezpieczenie Pocztowe (Poczta Polska), 10% zniżek, 1100 zł w jednej racie.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,141 24-08-2014, 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości