Ocena wątku:
Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
09-07-2014, 21:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 00:20 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Nie śmieszne, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a tutaj temat o filmikach więc...
https://www.youtube.com/watch?v=YtUtBrTWfTk
Szacun!



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Reklama

10-07-2014, 00:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 06:34 przez smok_wawelski.)
Post: #2
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Absolutnie nie śmieszne, nie pasuje do Humoru, oddzieliłem i przypiąłem. Niewiele brakło żeby ten Sindbad leżał, fakt miał chłopak zimną krew i opanowanie. Masz rację Scrappy - Duży Szacun się należy jak amen w pacierzu.

W Kraku Sindbad ma bazę niedaleko mnie, fury gonią u nich dość porządne, ta fura ładnie się zachowała w tym przechyle, ale co przeżyli to ich....... ech głupota......... Kierujący(a) z suva to powinien do końca życia odmawiać zdrowaśki za zdrowie kierowcy autobusu, być może dzięki jego ryzykownej decyzji jeszcze żyje.

Na miejscu tego gościa z wideorejestratorkiem bez zastanowienia wysłałbym filmik gdzie trzeba żeby ukarano tego suv'a.

Kodeks drogowy Art. 24 jasno mówi
1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
- ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;.......

Na filmiku widać że suv dawał gazu i wyleciał o ponad pół pasa z zamiarem wyprzedzania beczki - trudno to nazwać sprawdzeniem czy ma wolną do wyprzedzania.
Wg mnie również bardzo rozsądnie zachowali się kierowcy następnych aut za suvem zeszli na margines ile mogli do bariery, słusznie licząc się z tym że Sindbadem może odwinąć po takim manewrze.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
10-07-2014, 08:53
Post: #3
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Zawrocić, dogonić, zatrzymać. A następnie metalową latarką wybić takiemu szybę i zęby.
A jak autobus trafiłby do rowu, to by była wina kierowcy tegoż autobusu. A nie " chojraka" z Suv-a.
10-07-2014, 23:47
Post: #4
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Śpieszmy się powoli... Niestety wiele takich obrazów widać codziennie na drogach a gdzie rozsądek?



[Obrazek: QCDYS0.gif]
24-07-2014, 16:52
Post: #5
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Tylko numery rej. i filmik podać na policję ,aby dali mu nauczkę .
03-01-2015, 22:20
Post: #6
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
przestrogi ??

kiedyś znalazłem kanał kolesia na YouTub-e z samochodowymi wypadkami i na nich już nieźle się "nauczyłem" co może się zdarzyć z pozornie niewinnej sytuacji i jak ślepe są ciężarówki (a pro po jeszcze nie miałem wypadku a było parę okazji Tongue )

polecam na spokojnie sobie analizować niektóre ciekawsze zdarzenia

https://www.youtube.com/user/7CarCrashCo...ion/videos
17-02-2015, 13:34
Post: #7
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Bardzo niebezpieczna sytuacja na drodze, nikomu tego nie życzę. Ale kierowca autobusa wykazał się świetnym refleksem i opanowaniem, tylko dzięki nemu nie stało się nic poważnego.
03-03-2015, 19:36
Post: #8
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Bardzo niebezpieczna sytuacja, pokazuje lekkomyślność kierowcy.
04-03-2015, 00:01
Post: #9
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Te filmy gdzieś w Rosji sa kręcone,gdyż w EU jeździ sie inaczej,sa nawet linie narysowane na jezdni.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
08-06-2015, 21:20
Post: #10
RE: Przestrogi - Filmiki i nie tylko...
Wrzucam filmik, jak jeden z trojaczków zionie ducha Confused http://www.cda.pl/video/2268665b/Lawecia...ersja=720p
Z drugiej strony, pogratulować zimnej krwi i chęci pomocy laweciarzowi :-)
Intryguje mnie jedna rzecz jeszcze, mianowicie w TDI jest klapa gasząca, więc silnik nie powinien się rozbiegać jako taki po zgaszeniu...




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Humor, Dowcipy, Filmiki i nie tylko... Jabol 412 280,412 08-06-2023 11:31
Ostatni post: koleś
  ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja bercik350 37 23,114 09-03-2013 22:18
Ostatni post: raventes

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name