Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie w sprawie CB
#6
A' propos pomocy nie ma za co dziękować, Ty przecież też tak samo podchodzisz do tego (mam na myśli choćby assistance) mnie i życie i radio nauczyło zasad że dziś ja komuś pomogę, jutro ktoś mnie, na radiu też jest to zwyczajem.

Tak ja używam tego modelu TTI tyle że z czarna mordką ale to nie jest istotne Smile

Spoko, temat CB znam już kawał czasu, będzie pod 20 lat jak zaczynałem się w to bawić jak masz ochotę możesz zerknąć tutaj trochę opisane jest tam też taka "malutka" moja antena Smile
Nie jestem elektronikiem a technikiem-mechanikiem, więc dlatego zwykle radzę tylko na podstawie własnych doświadczeń i skromnych wiadomości a nie parametrów katalogowych.

Jednak z używkami w sprzedaży wysyłkowej radzę uważać, niejeden przysłowiową cegłę kupił.

Pamiętaj też o tym że radio to zaledwie pół o ile nie mniej dla zabawy z radiem - bardzo ważna jest prawidłowo zestrojona antena.

A różne fora o cb - hmmm.. zależy które, są i takie gdzie ludzie sensownie piszą a są i takie gdzie sam bełkot wodę z mózgu robi.
To tak jak z autami - każda sroczka swój ogonek chwali, ale czy rzeczowo to już nie zawsze.

Pytaj do bólu co potrzeba, w miarę moich skromnych wiadomości i doświadczeń zawsze pomogę czy coś podpowiem.

Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
Pytanie w sprawie CB - przez nieldos - 08-07-2014, 12:38
RE: Pytanie w sprawie CB - przez smok_wawelski - 08-07-2014, 22:27
RE: Pytanie w sprawie CB - przez nieldos - 08-07-2014, 22:57
RE: Pytanie w sprawie CB - przez smok_wawelski - 08-07-2014, 23:59
RE: Pytanie w sprawie CB - przez nieldos - 09-07-2014, 09:42
RE: Pytanie w sprawie CB - przez smok_wawelski - 09-07-2014, 19:44
RE: Pytanie w sprawie CB - przez nieldos - 09-07-2014, 22:27
RE: Pytanie w sprawie CB - przez smok_wawelski - 10-07-2014, 00:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości