Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recylkulator spalin
#11
Też zaślepiłem, w moim odczuciu jest lepiej, i silnik szybciej łapie temperature
Odpowiedz




#12
Ja u siebie mam dwa auta do tej operacji AFN sie ńie boje gożej z ASZ. Ale chyba dam radę najwyżej oprę sie na doswiadcżeniu na forum.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#13
W naszych autach jest chłodnica spalin przed EGR-em, w związku z czym niemożliwe jest aby auto się szybciej nagrzewało z zaślepionym.
Jak mialem zaślepiony EGR to zimą dużo dłuzej mi łapał temperaturę. Dodatkowo często za kłopoty z egrem odpowiada przepływomierz - ja tak miałem.
Odpowiedz
#14
Nie ma różnicy w nagrzewaniu. Spaliny nie idą ani cały czas ani na tyle obficie by to odczuć. W golfie oryginalnie nie mam tego bo jest sam egr. Generalnie usunalem całość i w golfie i w sharanie i egr i układ wodny. Nie ma śladu po tym.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#15
Ta chłodnice spalin wywaliłeś ? I co bedzie dobrze ? Nic nie dzieje ? Moze i ja wywalę ale nie teraz jak bede zmieniał dwumas. Wiosna,lato,zależy jak mi czas podejdzie.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości