Ocena wątku:
LPG - MGas - Kraków
16-05-2014, 02:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2014 06:21 przez smok_wawelski.)
Post: #1
LPG - MGas - Kraków
Instalacje gazowe LPG - firma MGas - Kraków
stronka gdyby ktoś potrzebował namiary: http://www.m-gas.pl/

Dlaczego polecam:
Fachowość, solidność, jakość usług bez zastrzeżeń na podstawie 3 aut, ceny określiłbym jako "normalne dla regionu", dla klientów którzy robią drugie auto u Nich ceny są preferencyjne, bardzo duże ukierunkowanie na klienta, wszystko wyjaśnią, ze wszystkim można się dogadać, bezproblemowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nie ma co pisać laurek mój ostatni przykład niech powie sam za siebie a komentarz jest chyba zbędny:
Cordobę zagazowałem ok. 25 mies. temu - gwar. była na 24mies. Cordoba zdechła w ostatnim mies. gwarancji z innych przyczyn niż LPG i stała jeszcze prawie 1miesiąc. Kupiłem Sharana z LPG mikserem II-gen. dogadałem się w MGas na przekładkę sekwencji z trupa Cordoby w do Sharana. Odbierając Sharana wczoraj po przekładce napomknąłem że przydałaby się gwarancja z 1 miesiąc aby upewnić się czy przeszczep się przyjął. Zostałem poproszony o książkę gwar. od LPG coś tam wpisano, śpieszyłem się nawet nie patrzyłem byłem pewny że wpisano 1 mies.
Dziś czekając na znajomą z nudów wziąłem w łapę książkę gwar. od LPG i popatrzyłem co tam naskrobano a tu widzę:
Przekreślona Cordoba - wpisano: Sharan - gwarancja 3 miesiące.
Czyli mam dodatkowe 3 miechy pełnej gwar. na LPG mimo że poprzednia gwar. upłynęła miesiąc temu Smile

Jak dla mnie bomba, aż chyba pasuje kupić Jaśka wędrowniczka i podjechać taryfą z propozycją wypicia za zdrowie Sharana Smile

Dodam że nie łączą mnie żadne stosunki rodzinne ani inne koneksje z tą firmą - jestem tylko zwykłym zaprzyjaźnionym klientem, który robił u Nich 3 auta.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Reklama





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ustawianie zbieżności KRAKÓW SKP piotto0 0 1,419 28-07-2014 16:31
Ostatni post: piotto0
  Dogrzewacz Kraków StaryCzłowiekIMoże 0 2,570 05-12-2011 17:02
Ostatni post: StaryCzłowiekIMoże

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name