Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Układ kontroli żarówek
#1
Mam w rodzinie Alhambrę. Na maxi-docie wyświetla się informacja o przepalonej żarówce. Wszystkie żarówki są jednak sprawne.
Proszę o pomoc forumowiczów jak to naprawić lub najlepiej jak wyłączyć tę funkcję.
W zegarach próbowałem ale nie znalazłem tam opcji wyłączenia tego.
Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
Odpowiedz




#2
Kontrolka z przodu czy z tylna bo w tylnej lampie sa po dwie żarówki i optycznie moze być OK a jedna z nich moze byc przepalona lub nie łaczyć wystarczy postukać w tylną lampe tak u mnie bywa pisze
modelu mk1 .
Odpowiedz
#3
A po wciśnięciu hamulca gaśnie?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#4
Jak chodzi Tobie o tylne to masz OK, bo stop kontrolowany jest razem z czujnikiem w pedale hamulca.
Odpowiedz
#5
SZuszu nie MASZ racji tylne i przednie gasną tak jak kolega post wyzej napisał gasna po wcisnieciu pedału hamulca .
Odpowiedz
#6
Przepraszam nie wiem jak jest w manualu, ale ja mam automat i u mnie gasną po wciśnięciu hamulca. Może kolega też ma automat to problem by się rozwiązał.
Odpowiedz




#7
U mnie gasną chwilę po odpaleniu przednie a tylne po wciśnięciu hamulca.
Ale my tu nie wiemy czy chodzi o przód czy o tył bo kolega nie napisał.

Może jest włożona inna żarówka niż taka jak powinna być?
Odpowiedz
#8
z tyłu sa 2 włuknowe jezeli włozysz 1 włuknowa tak bedzie pokazywac ze sie przepaliła mi nawet prawe mijania sie załanczało po wymianie na 2 włuknowe problem zniknoł
Odpowiedz
#9
(30-04-2014, 20:25)maciek-basia napisał(a): z tyłu sa 2 włuknowe jezeli włozysz 1 włuknowa tak bedzie pokazywac ze sie przepaliła mi nawet prawe mijania sie załanczało po wymianie na 2 włuknowe problem zniknoł

Włóknowe
załączało
zniknął

Sorki z reguły nie poprawiam błędów, gdyż nie raz je popełniam ale tu już nie mogłem.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zastosowanie żarówek LED w SGA sharanista 175 156,725 15-04-2019, 15:13
Ostatni post: Endriuszka
  Wymiana żarówek świateł mijania - SHARAN 2007 tomnik_poz 6 19,048 17-05-2016, 21:51
Ostatni post: PAMONIUSZ
  Jaki typ żarówek do sharana lift 2005 deredas 4 10,214 15-11-2015, 23:09
Ostatni post: Blåbil
  Układ przepalenia żarówki DDiablo 0 1,118 20-05-2014, 19:47
Ostatni post: DDiablo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości